Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kezdjem a hozzátáplálást...

Mivel kezdjem a hozzátáplálást almalével vagy almapürével?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Lével szokták javasolni, de az én fiam például a leveket kiköpte, úgyhogy almapürével kezdtük. Semmi gond nem volt belőle.
2013. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az almalé a szomjat oltja, az alma meg az étvágyat csillapítja :) Mennyi idős a pici?
2013. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
4 hónapos. Tegnap a doktornő javasolta az almát. Mondta h fura h még a védőnő nem mondta. Nem akartam véleményt nyilvánítani előtte a védőnőről. Tőle még értelmes tanácsot nem kaptam.
2013. márc. 19. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nincs még gyereke a védőnődnek...ha lereszeled az almát akár még háztartási kekszet is tehetsz bele, van darált belőle...utolsó voltam!
2013. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A "protokoll" szerint:

almalé, pár nap múlva almapüré és a későbbiekben a kekszes alma.

2013. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is most kezdtük pár napja az alma evést, 5 és fél hónapos a babám. Az almalé a lányomnak nem jött be,de a pürét imádja,meg is lepődtem,hogy rákapott. Már egy citrom nagyságú almának a felét megeszi és lekopogom nem lett tőle székrekedése.
2013. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Anyum is keksszel javasolta az almát. De szerintem előbb magában aztán vegyíteni.
2013. márc. 19. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Kekszet csak 6 hónapos kortól, ha lehet, de én az egész hozzátáplálást is csak 6 hónaposan kezdem.

és nem bajlódtam almalével, lereszeltem neki az almát, és úgy kapta.Lehet most kapni jonagoldot, az nem savanyú.

2013. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább almapürével, ha ragaszkodsz az almához, bár én eleinte pároltam az almát és krumplival adtam, de ez később volt. Én tökkel kezdtem, azt hiszem, bébitökkel.

Nem ajánlom a háztartási kekszet, ezek az összetevők: búzaliszt, cukor, növényi zsír, térfogatnövelő szerek: (nátrium-hidrogén-karbonát, ammónium-hidrogén-karbonát), só, színezék (karamell), aroma, antioxidánsok:(borkősav, dikálium-diszulfit). Glutént és kén-dioxidot tartalmaz.

Mogyorót, földimogyorót, tojásport, tejport, szójalecitint is felhasználó üzemben készült.

Inkább babakekszet vegyél inkább, ha nagyon akarsz bele kekszet darálni, igaz, drágább, de jobb.

Én az almát amúgy krumplival párosítanám inkább, mindkettőt párolva.

2013. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!