Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ez a mértékű hízás?

Jó ez a mértékű hízás?

Figyelt kérdés

Ma voltunk a lányzómmal mérésen

8 hónapos pont ma

és 8710 gr és 70 cm hosszu!!

Védőnő azt mondta mert én keveseltem a hízást ,mert csak 310 gr volt, de azt mondta Marika néni hogy igen de most már mozog is !

6 hósan 7820 gr

7 hósan 8400 gr

8 hósan 8710 gr

De igaz már mászik ,feláll irtó sokat mozog!

szül sulya 3600 gr volt


2013. márc. 19. 14:33
 1/4 eszo ***** válasza:

hát, ha a védőnő azt mondja, hogy jó, akkor biztosan így van..

nekem még nincs ekkora hasonlítási alapom, mert csak 3 hónapos a picúrom.

3840-el született..pont ma voltunk mérésen..10.-én volt 3 hónapos, most 7060 gramm :-))))

2013. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy jó!Ilyenkorra már le is kell lassulnia a súlygyarapodásnak.Képzeld el mekkorák lennének 1 évesen,ha olyan ütemben híznának,mint az elején.Az én kislányom 5.5 hónapos és 7000 gramm(3 kilóval született).Különben szép nagy babád van,nekem a fiaim 10 hónapos korukban voltak akkorák,mint a kislányod most.2 fiú+5.5 hónapos csajszi anyukája.
2013. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen igen védőnő is mondta hogy szép NAGY!

A fiam nem volt ilyen szép nagy, kis vékony volt

2013. márc. 19. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen rendben van a babád. Ha 2 hónapig egy dekát se hízna az se lenne gond. Egy idő után lassul a hízás, stagnál. főleg, amikor elkezdenek mozogni is. Aztán megint hízik egy kicsit. Ennyi idősen már nem lesz nagy súlygyarapodás, sokat is mozognak.

A fiam 2630 gr. volt születésekor, 7 hósan kb. 7kg - 2 hónapig stagnált, 1 évesen közel 9kg. Most 2 évesen 14kg. Annyit eszik mint egy felnőtt, de elképesztő mennyit mozog...

A lányom még csak 7 hónapos, de ő is most bestagnált 7300 gr körül, most inkább nyúlik, ami nem árt, mert elég hurkás volt (ő amúgy 3100 grammal született).

Az a jó súlygyarapodás, ha 6 hós korára megduplázza, 1 éves korára megtriplázza a születési súlyát. Persze ezt sem szabad teljesen szigorúan venni.

2013. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!