Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen 10 kiló plusz-...

32 hetesen 10 kiló plusz- sok, vagy normális mértékű hízás?

Figyelt kérdés
Eddig 10 kilót szedtem fel, és őszintén szólva eddig jól éreztem magam a bőrömben. Viszont pár napja beköszöntött a meleg, és rájöttem, hogy nincs szoknyám, ezért kitúrtam a szekrényemből egy régen rám túl bő szoknyát, hogy ha veszek majd hozzá egy bandázst, akkor azt fogom hordani...és hát egy kicsit elkeseredtem...belenéztem a tükörbe, és hát épp hogy rámjött a szoknya (itt nem a hasra gondolok, tudom, hogy oda nem fog felmenni :))...veletek is ugyanígy van? ugye ez normális? csak már olvastam olyan kommenteket néha, hogy xy végig tudta hordani a terhessége előtti ruháit, csak bandázzsal blabla...kissé megijedtem, hogy vajon hogy fogom visszanyerni szülés után az eredeti alakomat, és eltöprengtem, hogy vajon ez a 10kiló ez sok-e...
2012. ápr. 28. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolút normális a 10 kg! Nehogy elkeseredj! Ez most nem az az időszak. És persze, hogy csípőre, popsira is megy egy kicsi, nem csak pocira. Persze, hogy vissza fogod nyerni a régi alakodat - ha teszel érte. Ez nem azt jelenti, hogy nem eszel, mert az csökkenti a tej mennyiségét, hanem ésszel eszel, sokszor keveset és sokat mozogsz majd a babáddal (nagy séták). Aztán a 6. hét után lehet már tornázni, elmenni esetleg baba-mama tornára, amit mindketten élveztek majd! De addig ne a kilókkal foglalkozz!
2012. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, és hidd el, idáig én sem foglalkoztam a kilókkal...csak most kevesebb ruhát kell felvenni a meleg miatt, és hirtelen szembesültem a változásokkal...és hát megijedtem :D egyébként kiváncsi lennék ebből a 10 kiló többletből mennyi a baba+magzatvíz+lepény+vizesedés, és mennyi, amit valójában híztam :)
2012. ápr. 28. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

A 10 kiló tök normális!

Most vegyél magadnak valami kényelmes kismamaholmit inkább, és ne stresszelj ezen.

Én a használt ruházatban vettem magamnak kényelmes szerkót, pár darabot.

Utána majd pár hét alatt vissza fogyod azt a pár kilót!

Gondolom max 2-3 kiló zsírról van szó :)

2012. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!