Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Natúr joghurtot vagy kefirt...

Natúr joghurtot vagy kefirt adhatok babának?

Figyelt kérdés
8,5 hónapos. Simán illetve gyümölccsel keverve lehet adni?
2013. márc. 19. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, adhatsz már neki.. először natúrt (ha még csak most kezded) aztán ha semmi baja, jöhet a gyümölcsös is... (mi ebben a sorrendben adtuk most 1 évesnek: natúr-meggyes-barackos-banános-epres)
2013. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem.

Boltit semmiképp.(csak 1-2 fajta van ami használható)

Ha kicsit utánaolvasnál, nem kérdeznél hülyeséget.

2013. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem egyáltalán nem hülyeség főleg nem első babás anyukánál.

Adtam a babának BOLTIT nem lett tőle semmi baja , sőt azóta már gyümölcsöset is eszik és nagyon szereti. Pár nappal a kérdés kiírása után megkérdeztem a védőnőnket és Ő is azt mondta, hogy lehet neki adni. Szerintem Ő egy kicsit jobban tudja mint mi/te.

2013. ápr. 8. 14:12
 4/5 anonim válasza:

Valószínűleg a védőnő azt sem 'tudja' hogy mennyi genny és manipulált gén van a bolti tejtermékekbe, amik csak később fognak galibát okozni.

Én nem állítottam hogy bármit is tudnék, de egy fejlődésben levő szervezetkébe abszolút nem mindegy hogy immunerősítő, stimuláló vagy immungyengítő bacikat telepítesz.


Ha annyira káros lenne hogy 1 pohár után bárki bármit is észrevesz, akkor kivonnák őket a forgalomból.

De 'sok kicsi sokra megy' alapon, a sok kis sz@r felhalmozódik a szervezetben, és allergiát v egyéb érzékenységet okozhat idővel.

2013. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2013. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!