Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamnak ekcemas a bore egy...

Babamnak ekcemas a bore egy kicsit. Azt mondta a vedono h ne furdesse. Akkor rendebe jon?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne füresd? Inkább a dokit kérezd meg.
2013. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elunk itt eleve kiakadtak rajta h naponta furdtem a babam most meg erre fogjak h kiszaritja a boret a viz pedig kenem neki minden este.9nhos eddig nem volt baj vele es furdott minden este.
2013. márc. 19. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kipróbáltunk sok fürdetőt de visszatértünk a mosdókenőcsre ettől a legszebb a bőre. Ekcémára a Halicar kenőcs a legjobb. Homeopátiás nagyon jó. 7 hós Kisfiú Anyukája
2013. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pár anyuka már itt írta hogy nem fürdetik a picit naponta hanem kb 3 naponta csak és jobb lett a helyzet.
2013. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát, elég, ha 2 naponta fürdeted, nem szárítja annyira a bőrt.de ettől nem múlik el, sajnos.
2013. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Ma nem furdettem remelem azert kicsit javul a helyzet.
2013. márc. 19. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:

de azért a popsiját, nemiszervét mosd meg neki.

nekünk is csak speciális krémmel jött helyre, Linola Urea a neve.

Illetve visszatértünk a gyógyszertári fürdetőre, és gyógyszertári testápolóra is.

2013. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is ekcémás, így télen 2-3 naponta fürdettem, csak popómosás volt minden nap. Frezyderm kamillás fürdetőt és babakrémet használunk, így normalizálódott a helyzet.
2013. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!