Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy 20 honapos...

Normalis, hogy 20 honapos gyerekem meg alig aludt at par ejszakat?

Figyelt kérdés
Azt is par honaposan...es nem hogy jobb lenne,egyre rosszabb.:( Habcsak egyszer kel nagyritkan,az mar nagyon jo.Ez normalis ennyi idosen?
2013. márc. 19. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj normális. Csak éppen nem pihentető:)

A nagyobbik lányom 5 hónapos korától végigaludta az éjjeleket, tényleg csak betegségek alatt nem. A kisebbik... két éves koráig egy kezemen meg tudom számolni...

2013. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz felkelés alatt? Rendesen felkel, felül, kinyitja a szemét és nem alszik vissza vagy csak mondjuk felsír, szomjas, ilyesmi. Mert ha az utóbbi áll fenn, akkor mondhatni "normális". Az én gyerekem 2 évesen aludta először át az éjszakát, de akkor se mindig. Ez van. És a kicsi is többször felsír ezért, azért.
2013. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sajnos van ilyen, nagyon kimeríto. az én fiam 3 évesen aludta át eloszor az éjszakát...

sokszor olyan voltam, mint egy alvajáro, megoldást nem találtam, elmult magátol.

2013. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az lenne a jobb, ha nem lenne normális, egy doki meg tudná "gyógyítani":) De sajnos nem így működik:)
2013. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16 hónapos fiam ha négyszer átaludta az éjszakát, sokat mondok...
2013. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagylányom 5 éves, és pár hónapja nem kell kelnem éjjelente... úgyhogy tarts ki..))
2013. márc. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lányom 18 hónapos volt, mikor először átaludt egy éjszakát. Most lassan 2,5 éves, még mindig sok olyan éjszakánk van, amikor felébred...nem könnyű, nagyon fárasztó, de normális!

Egyébként mesélj róla, este hogy alszik el? Éjjel hogyan ébred, mit teszel, hogy visszaaludjon?

2013. márc. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na szóval..

Az átlag éjszakákon min.egyszer, de inkább 2-4-szer is felkel. Általában sír, kínlódik, aztán cumival vagy vízzel viszonylag gyorsan megnyugszik. De mostanában egyre gyakoribb, hogy rendesen fel is kel, kinyitja a szemét, dumál, stb.

Ha fogzás, betegség van, arról ne is beszéljünk...akkor én semmit sem alszom, fél óránként kelnem kell hozzá, szó szerint.

Csak azért kérdeztem, mert sok babás ismerősöm van és elmondásuk szerint nekik alszik a gyerkőc és fogzásnál, betegségnél van az náluk, ami nálunk kb.egy átlag éjszaka.

Amúgy már az elalvás sem a régi, eddig gyorsan ment, mára már az is kínszenedés.

Kb.10-re alszik el és kb. reggel 8-ig alszik, de egy rosszabb éjszaka esetén akár tovább is.

Délután viszont jól alszik, bő 2 órát, ebéd után.

Már gondoltam arra is, sok lenne a délutáni alvás?Szerintetek?

2013. márc. 20. 07:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Este már jópár hónapja van meseolvasás, de ő nem megnyugszik tőle, hanem akar még-még és úgy tűnik, felpörgeti, vagy nem tudom...(de amúgy meg kéri a mesét.) Aztán ágy, simi, puszi és kimegyek. Eddig ez működött, szépen elaludt,de már nem... :( Jön a hisztizés, hogy még mese, meg kimászik, sétál, dumál, iszik, mindent csinál, csak ne kelljen aludni...1 órás tortúra, mire elalszik. :( :( Csak tudnám, mit rontottam el az esti elalvásnál?
2013. márc. 20. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!