Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális ha gyerekem 17...

Az normális ha gyerekem 17 hónaposan még szopik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,ha téged nem zavar akkor még elmegy.

Vannak itt sokan akik úgy vallják a szoptatást 3-7 éves korig kell csinálni,szerintem 1-1,5 év untig elég,utána már nincs sok funkciója és az összebújsát máshogy is meg lehet oldani.

2011. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen, teljesen normális. Az, hogy meddig hasznos a szoptatás sokszor városonként és védőnőnként is eltér. Nálunk mindegyik azt mondja, hogy három éves korig nyugodtan. Az én védőnőm még szoptattam azt mondta, hogy az immunanyagok egy cseppel is átkerülnek és sok mindentől megóvják a gyerkőcöt. Volt, hogy amikor éppen szopis picim volt, azt javasolta amikor a nagyobb beteg volt, hogy csempésszek egy kis anyatejet az ételébe mert ha sikerül az gyorsítja a felépülését. Egyik ma már nyugdíjas védőnőnk maga is büszkén mesélte nekem, hogy a kis menye milyen ügyes, mert kétéves a kicsije és még mindig szoptatja. A szoptatás csak akkor kóros, ha a törődést helyettesíti.
2011. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindenkinek más a normális ezzel kapcsolatban!

én 22 hósan választottam el,mert addigra lett elegem-ugyanis cici függő volt!

2011. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 hónapos volt a lányom amikor elálasztottam,már sok volt állandóan szopizni akart. Így már az éjszakák is jobbak lettek,nem ébredt egyszer sem.
2011. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 26 hós koráig szopizott :) utána én válaszottam le mert már nagyon gáz volt az áéjszaka és utána végig aludta. nagyon bujós. nagyon közeli a viszonyunk, aaz elválasztáson már csak mosolyog mikor mesélem neki, nem törte meg. nem is emlékszik különösebben rá, pedig csak 3 és fél éves :)
2011. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!