Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket iszik 1 év körüli babátok?

Miket iszik 1 év körüli babátok?

Figyelt kérdés
Nem rég volt kisfiam első szülinapja. Kisebb családi körben ünnepeltük. Adtam inni a gyereknek vizet és az egész család elszörnyedve nézett rá, hohy jesszus szegény gyerek mért vizet iszik. Mért nem adok neki ezt meg azt... én is mindig vizet iszok párom is. Nekünk ez a természetes. Néha kap gyümi levet amit én facsarok de azt se sürün. Semmi baja a vizzel nagyon is sokat megiszik belöle. Mit gondoltok mást kEne neki adjak.
2013. márc. 21. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy éves és vizet kap plusz tápszert! Semmi másra nincs szüksége. Jól neveled!
2013. márc. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1 évesen még szoptattam kb. 15 hósig, utána sima tejet kapott. Mivel novemberi, már tavaly nyáron könnyen megszerette a vizet folyadékpótlásra, nincs ezzel gond. Iszik teát is, bár én gyógyteákat főzök, csipke, bodza, kakukkfű, más meg ezen szörnyülködik, hogy szegény gyerek, mit adok neki. Gyümölcslevet mi is keveset iszunk, a 100%-osok elég drágák, akkor inkább egye meg azt a gyümölcsmennyiséget, ne pedig igya.

Szerintem akit pici korban nem szoktatnak rá a vízivásra, az később sem fogja meginni a vizet, és az már nem egészséges.Úgyhogy jól teszitek.

2013. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy évesen teát ivott állandóan, néha egy kis gyümölcslevet. Az istenért sem itta meg a vizet, inkább szomjazott. Aztán mikor 2. napja nem volt jóformán pisi a pelusban, akkor mondtam, hogy nem érdekel, mi, csak igyon. Aztán elmúlt nála ez az időszak. Másfél éves kora óta többnyire vizet iszik, néha teát, meg gyümölcslevet.
2013. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ti is vizet isztok, akkor szerintem rendben van.
2013. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vizet ivott, házi gyümölcslevet, meg szoptattam.


Jól csinálod, nem kell nekik még a sok cukros lötty

2013. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy mi is vizet iszunk. Nem üdítőzünk, nem nagyon teázunk....
2013. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém lassan másfél éves, és csak vizet fogad el, meg szopizik. Nem is bánom, nem erőltetem.
2013. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!