Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós etetése. Hogy csináljátok?

8 hós etetése. Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

nálunk így megy:

reggeli tápszer 200 ml és pár kölesgolyóval bohóckodás

tízóraira 1-2 babakeksz és gyümölcslé

ebédre főzelék vagy párolt zöldség kásával és mellé husi öblítés 100 tápszerrel

uzsonnára valami gyümölcskása kb 100 ml tápszerrel

vacsora megint hús zöldséggel vagy kásával és tápszer 100 ml


Ez így jó?


Egyedül evés kanállal témát mikor kezdjem el? kekszet meg a kölesgolyót már ügyesen beteszi a szájába, de a kanálhoz nem kicsi még?


2013. márc. 21. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jól csinálod szerintem!A kanalat pedig próbálgathatod.Ha meg akarja fogni akkor add neki oda és tanitsd hogy tegye a szájába!

Nálunk ugy megy a napi kaja hogy:

Reggeli:tej

tizorai:gyümölcs egy kevés tej

Ebéd:Főzelékféle hússal.

Uzsi:Babapiskota,vagy hasonlo és egy kevés tej

Ezek után pedig csak tejet adok neki amig elalszik este.Reggel pedig minden előről!

2013. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mondjuk mostanában semmi újdonság nem érdekli még a kanál se (korábban minden új felvillanyozta), egész nap csak csimpaszkodik a lábamba, nem értem miért, eddig annyira önálló volt, elkolbászolt bármerre a lakásban stb most meg főzni is alig tudok mellette mert csak lóg a lábamon...
2013. márc. 21. 10:26
 3/13 A kérdező kommentje:
ha estére csak tejet adsz neki, nem lesz éhes éjjel?
2013. márc. 21. 10:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.Este 8-kor fürdés,utánna tej,Kb 9-kor alszik és reggel kb 9-kor kel!
2013. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó,nálunk ilyen (foga nincs):

reggeli: minimális tápszer

tízórai: gyümölcsturmix gabonapéppel vagy keksszel

ebéd: főzelék hússal és a tápszer belerejtve

uzsi: ua., mint ebéd

uzsi+: babajoghurt

lefekvéskor: minimális tápszer


Még enyém sem eszik kanállal, imádja tartogatni a kanalat és bedugni a szájába (általában nyéllel), amitől elkezd öklendezni.

2013. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mi kb fél9 kor etetjük, 9 körül fürdés és megy aludni, 8ig szundít és szerintem reggel is csak azért ébred fel, mert szomjas...itassam meg lefekvés előtt vagy ez hülyeség?
2013. márc. 21. 10:38
 7/13 anonim ***** válasza:
De egyébként jól csinálod és megvan az 500 tejalap is, gyümit is kap, zöldséget is, husit is, gabonát is, szóval szerintem tökéletes.
2013. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát a nyéllel bedugdosás és öklendezés itt is megy (aztán meg néz rám nagy korholóan, mintha én dugtam volna le neki..)))

, kb ennyire érdekli meg nézegeti, de hogy rámarkoljon és célirányosan használja... pedig a védőnő szerint lassan majd kb 1 hónap múlva jó lenne ha legalább több-kevesebb sikerrel ezzel is próbálkozna, egy évesen meg villára szúrás...hát nem tudom, de ez nekem elég valószínűtlennek tűnik

:)

2013. márc. 21. 10:41
 9/13 A kérdező kommentje:

babajoghurt az mi az

melyiket eszi a babád?

2013. márc. 21. 10:42
 10/13 A kérdező kommentje:

ahaaaa, az a humana bébidesszet izé, eddig észre sem vettem

na majd ma beszerzek a dmben párat.

szerintetek vacsorára djak neki lightosabbat? megszóltak, hogy túl nehéz kaját kap estére ezért is írtam ki a kérdést, ki hogy etet.

Amúgy meg nagyon vékony lányka, 8 hósan 7700 gr de 77 cm! hosszú&vékony

2013. márc. 21. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!