Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól adhatok...

Hány hónapos kortól adhatok tápszeres babámnak mást is? Milyen ételekkel kezdhetném és mikortól? 3 hónaposak vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Még legalább fél hónapot várj,de inkább csak 4 hó körül.Kezd almával,más gyümölccsel,keksszel vagy babapiskótával keverve.Fokozatosan adhatsz neki zöldségféléket,a főzőlével behabarva.Később már egy kis husit is adhatsz a főzelékhez.6 hó után már ehet abból is ,amit magatoknak főztök.Persze csak akkor,ha nem akarod követni a divatot.Amikor új ételt kezdesz,először csak egy kiskanálnyit adj neki,és fokozatosan emeld az adagot.És mindig előbb a pótlást,utána a tápszert.
2009. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2009. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] [link] [link] Remélem ezekkel segitettem.
2009. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is tápszeresek vagyunk, és 3 hótól kezdtük. Először lereszeltem az almát és kinyomkodtam a levét, 1-2 mokkáskanálnyival kapott. Másnap már 4 mokkáskanálnyival és mivel nem lett tőle baja, utána kapott kb. 20 ml cumisüvegből. Aztán a barackkal ugyan így, utána pedig üvegreszelőn az almát lereszeltem és azt adtam neki. 1 hét után olyan ügyesen esznek a picik. Barackot is pépet, keverni is lehet a kettőt.Először csak így simán add neki, mikor nagyobb keverhetsz bele kekszet, babapiskótát is.
2009. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!