Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Touragoo...

Savanyúgumicukor kérdése:

Mi a véleményetek a Touragoo babakocsikról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Véleményetekre lennék kíváncsi erről a babakocsiról: Touragoo babakocsi Vesta [link] Amire használnánk: -természetben nagy séták -de azért néha városban is -jó lenne ha majd a második gyerkőcőt is kiszolgálná. Várom a tapasztalatokat, véleményeket, tippet, tanácsot Köszönöm szépen előre is! :-)

2013. márc. 22. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. bár nem ilyet használok, de ez szimpatikus.
2013. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Milyet használsz, ha szabad kérdeznem?


Annyiféle van a piacon, hogy a végén már teljesen döntésképtelenné váltam.


Megmondom őszintén nem értem a nagy árkülönbségeket a babakocsik közt, de nyilván olyat sem szeretnék venni, ami 2 hónapon belül kettéesik. :-( Megnéztem élőben is és eléggé stabilnak tűnik.

2013. márc. 22. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Track van, elég sokat terepezünk vele és jól bírja már 13 hónapja :) Az fix kerekes, terepre talán egy picit jobb, mint a bolygó, nem akad be minden göröngybe. Viszont kicsit a kanyarokban így nehezebb irányítani (nekem már megy egy kézzel, hiába, a rutin :))
2013. márc. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Nekem Giraffe clubos volt, a multifunkciós. De nem terepen használtam. Ez: [link] Nagyon szerettem, praktikus volt és kényelmes.

De már csak sportkocsit használok.

Még ezzel is szimpatizáltam: [link]

2013. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk az egyik kocsink Touragoo,és meg vagyunk vele elégedve.
2013. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ilyenünk van. Én megvagyok vele elégedve, igaz még csak 3 hónapja használjuk, de nekem megfelel. Ráadásul még a csomagtartóba is befér ha kocsival megyünk. Szerintem középkategóriás! Elég nehéz a váza max ennyi a hátránya, amit eddig észrevettem.
2013. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ilyen van, most 6 hónapos a lányom. Alapvetően elégedett vagyok vele. Amikor nagyon pici volt még a lányom, akkor a mózes része benne volt a kiságyban és abban aludt éjszaka, szerette. Nagyok a kerekei, emiatt szerintem jó terepen, bár én csak pár göröngyös utcában próbáltam, meg egyszer egy parkban, alapvetően normális járdán használjuk. Picit nehéz a kocsi, emiatt emeletre nem ideális (mi földszinten lakunk), illetve tömegközlekedésre sem. Mi kaptunk autós hordozót kölcsön, emiatt nem kellett travel system babakocsit venni, viszont az egy picit macerás, hogy ha az autóból babakocsiba akarjuk varázsolni a picit, nem csak simán ráteszem hordozóstól a vázra, hanem át kell pakolni a gyereket. Jó, hogy tartozék az esővédő és a pelenkázótáska, ezeket nem kellett külön venni. Lassan mi elrakjuk a mózest, mert a kisasszony nem lát ki és ez dühíti. Lehet éppen csak dönteni az ülőrészt (majdnem vízszintes marad), így fogunk próbálkozni most. Tartósságát tekintve egyelőre bizakodó vagyok, de majd meglátjuk, hogy kibírja-e ketteskét, az még odébb van. :D
2013. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi végül is 2 ,5 hónapig használtuk . Én több ok miatt nem szeretem ! 1: Nagyon nehéz volt , és sokszor használtuk tömeg közlekedésen , és oda nagyon nehéz volt emelkedni ! 2: Nagyon nagy babakocsi , és minekünk meg kicsi autónk van , és nagyon nem fért be mellé senki !

3: Megint a súlya mi a 4. lakunk és nem volt tároló , és míg felcipeltem oda !! Mi tovább is adtuk egy barátnőmnek , és szintén egy Touragoot választottunk a Touragoo Flamet , egy kicsit drágább volt mivel 70 ezer , de minden pénzt megért ! Járt hozzá mózes , sport rész , babahordozó is . Sokkal jobb könnyebb ! És kisebb helyen is elfér mivel a mózeskosarat is belehet kötni az autóba !

Én ezt jobban ajánlom !

[link]

2013. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!