Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Touragoo Flame babakocsiról...

Touragoo Flame babakocsiról mi a véleményetek? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 19. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem élőben valami borzasztó gagyi. Pedig nekem is tetszett a honlapon,azért néztük meg.
2013. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van,a mózes része szuper volt,most váltottunk a sportra,hát... Nem venném újra. Amilyen sokba került,kb 2 hónap után elkezdett zörögni a kerekén a "felni",az egyik első kereke átlóba állt,én meg nem értettem miért olyan nehéz tolni. Bár mindkét "hiba" egy mozdulattal vált semmivé,akkor sem volt valami jó kezdés. Most a sport rész komolyan mondom,hogy gagyi,össze-vissza áll az egész,mintha valaki részegen varrta volna rá a huzatot,stb. Ha újra kezdhetném inkább rááldoznék több pénzt,de sokkal szuperebb kocsit vennék. Egyébként nekünk kombi autónk van és szinte az egész csomagtartót elfoglalja. Nem egyszerű szétszedni sem,konkrétan ketten kellettünk hozzá,hogy ki tudjuk emelni a mózest. Viszont könnyen irányítható és jól néz ki (de csak a mózessel). Ennyi a pozitívum benne.
2013. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!