Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a kislányunk az...

Miért sír a kislányunk az autóban és a babakocsiban? 3 hónapos lesz.

Figyelt kérdés
Itthon sokszor van a hordozóban, fél órát is eljátszik benne, már egészen kicsi korától. ha alszik, akkor minden ok, de ha megáll a kocsi, akkor vége van, még akkor is, ha csak pl. pirosat kapunk. A baakocsiban is elvan, ha alszik, de amint felébred, elkezd sírni, hiába tologázom, "rázom" a kocsit. Pedig mindenki azt mondja, hogy a picik szeretnek kocsikázi, jókat alszanak. Mit csináljunk másképp? Sehová sem tudunk elindulni, tanácstalan vagyok.

2013. márc. 22. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Lányom is ilyen volt, pedig én is úgy álltam neki, hogy ezt a babák biztos szeretik. De hát rá kellett jönnöm, hogy a gyerekek nem egyformák, és nem tetszett mindegyiknek a babkocsizás és autózás.

A babakocsit 8 hónapig használtuk, de akkor is csak ritkán, mert nem aludt benne, de végigordított minden sétát.

Az autózás viszont úgy kb. fél évesen megszokta.

Nem hiszem, hogy bármit is rosszul csinálsz, csak annyi, hogy a te babád ilyen, és ilyennek kell elfogadni. Nem is szabad azon rágódni, hogy más babája szereti. A tiéd nem, ez van. Kitartás, próbálkozás, és hátha megkedveli majd.

2013. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy ha majd ülni tud, akkor lehet jobb lesz. Többet lát majd, jobban fogja talán élvezni.
2013. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem zavar, imádom őt! :) Csak már a hócipőm tele van vele, hogy mindenki azt nyomatja, hogy abban pedig el kell maradnia, meg aludnia kellene.. Lehet, hogy kipróbálom a kengurut, hátha.. :)
2013. márc. 22. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyem se szeret babakocsizni, ezert szinte mindig kendoben viszem ki. Azert ha feljebb emelem a kocsit nezelodik erdeklodik, de hamar elkezd feszengeni. Mintha bezartsag erzese lenne.. Szerintem ennek ellenere kocsizunk, szokja. Kesobb megkedveli - talan.
2013. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1éves de megtudom az egyik kezemen számolni hányszor aludt a babakocsiba pedig ha jó idő van naponta többször is kivisszük ha rossz akkor is megpróbáljuk napi egyszer. tehát alig aludt benne. mondjuk ő elvan a babakocsiba, de ezt csak azért írtam mert nem igaz amit mondtak hogy ott aludnia KELL. lehet jó lenne valami a feje köré, akkor biztonságba érzik magukat, mert az anyaméhben is mindig körülvette a buksijukat valami. hallottam már hogy ezért is sír sok baba a babakocsiba, és miután tettek oda a fejükhöz valamit körbe már nem sírtak.
2013. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!