Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más tapasztalt ilyet? Férjemme...

Más tapasztalt ilyet? Férjemmel felváltva alszunk a kislányunk szobájában, mert éjszaka többször ébred. Az utóbbi napokban, ha a párom alszik ott akkor 6-8szor is felébred, de ha én alszom ott akkor csak 1-2szer. Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Korábban mindkettőnk esetében 3-4szer ébredt fel éjszaka. Egyébként cumival visszaalszik.

Kisbabánk 6 és fél hónapos.


2013. márc. 21. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

6 és fél hós kisbaba mellett miért nem az anyukája van??

Valószínűleg Téged igényelne!

2013. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
Lehet hogy horkol a férjed,vagy többet mocorog ,forgolódik mint te:))) Miért nem próbáljátok ki hogy egyikőtök sem alszik bent nála? 13 hónapos lányom is felébred még az éjjel,de nem alszunk nála.Átmegyek,megissza a teáját és alszik tovább.Így senki nem tud nyugodtan aludni.Se a férjed,sem a babád.
2013. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is Téged igényel. Valószínű melletted nyugodtabb. Szerintem ,ha meg oldható aludj egy idei Te vele.
2013. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze általában én alszom vele, csak pár estét vállal át a párom, hogy tudjak egy kicsit jobban pihenni és eddig nem is volt különbség a felébredésben, függetlenül attól, hogy ki alszik ott.
2013. márc. 21. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Mindhárom gyerekünkkel én aludtam. Méghozzá összebújva. Így soha nem sírtak éjjel, nekem a szopikra föl se kell ébrednem, önkiszolgálás van és mindenki remekül alszik. Mielőtt bárki mondaná, eddig két gyerekem szokott át minden gond nélkül másfél évesen a saját ágyába, a kicsi még csak 9 hónapos, nála ez még nem merült fel, de nem aggódom. :-)

Egyébként egy hathónapos kisbabának még nagyon kell az anyukája éjjel is, igaza van azoknak, akik ezt írták.

2013. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

sztem a férjed hangosabban alszik mint te, és ne olyan a "szaga"...:-))


Fél évesen már kezdődik a szeparációs szorongás is...kellesz neki..:-)))

2013. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A baba aludjon a saját helyén, ti pedig a hálóban. Én azt mondanám, hogy inkább menjetek felváltva hozzá, ha felébred. Egyáltalán nem értek azzal egyet, hogy az apa, aki ugyanúgy szülő, mint az anya ne segíthetne ebbe be! Az inkább segíti az apa-gyerek kapcsolatot, ha ő is készséggel reagál a picire.

Arról nem beszélve, hogy a gyereknevelés is munka és nagyon el lehet benne fáradni. Nem kisebb munka, mint a munkahelyi, ha valaki szívvel-lélekkel csinálja. Ezért is fontos, hogy az anya is időnként tudjon pihenni. Idegesen, fáradtan nem lehet türelmesnek lenni a babával!

2013. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg kéne tanítani aludni,aludjon a saját helyén ti meg a ti helyeteken,ha úgy fektetitek le,hogy kimentek mielőtt elalszik nem fog felébredni,illetve ha félálomba lesz is éjjel nem riad fel nem sír,mert nem ijed meg,hogy hol vagytok,ugyanis tudja,hogy a másik szobában alszotok,gondolj bele valaki ott ül melletted amíg el nem alszol,úgy aludtál el,hogy ott van de mire felkelsz nincs ott neked nem lenne ijesztő?
2013. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!