Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok csinál ilyet?

A ti babátok csinál ilyet?

Figyelt kérdés
8 hónapos a lányom.kúszik mászik, ül, feláll. Pár napja rendesen hisztizik vagy nemtudom miez.ül szépen játszik egyszercsak elkezd üvöltve visitva sìrni de közben néha abbahagyja cumizik vagy megfog valamit de egyhelyben ül.majd folytatja torka szakadtából. Nem éhes nem szomjas nem álmos. Nagyon durva. Ez a hiszti kezdete? Várjam meg amig befejezi?itt ülök mellette lát is. Nem értem mi ez.
2013. márc. 22. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyanilyen pár napja, 1éves. Én úgy nézem fáj a hasa, volt egy kis hasmenése is, minimális igaz. van valami vírus, szerintem nem hiszti hanem fáj valamije. vagy fog esetleg.
2013. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek fogzásra utaló jelek.
2013. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hirtelen felsírás az tuti fog, beleáll a fájdalom, majd elmúlik. Ennyi idősen azért még nem hisztiznek.
2013. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiam 6 hósan csinálta ezt, mikor jött az első foga. Tök jól elvolt, játszottunk, és egyszer csak mint derült égből a villámcsapás elkezdett ordítani, majd olyan hirtelen, ahogy kezdte, abba is hagyta. Miután kibújt a foga, nem csinálta többször.
2013. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogacska lesz
2013. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát majd meglàtjuk. Alul van neki 2 már 1 hónapja :)
2013. márc. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!