Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nincs el 3 hónapos...

Miért nincs el 3 hónapos lányom a babakocsiba?

Figyelt kérdés
Már MINDENT kipróbáltam!Csörgő,plüss állat,puha pléd alatta,hason..stb,de amint felkel nincs meg benne,és olyan szinten sir hogy muszáj kivenni,utána már nevetgél.Kiságyba,játszószőnyegen,hordozóba el van sokáig!
2009. szept. 17. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azert, mert nezegetni szeretne, es gondolom meg fekvore van neki allitva, igy nem lat ki belole.

Ne vedd ki belole, mert akkor megszokja, es kesobb sem tudsz vele majd elmenni hosszabb idore a kocsival.

Inkabb most probald csak rovidebb ideig hasznalni neki a babakocsit.

2009. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, amint felébredt éktelen sírás, ha kivettem jó volt, de ugye a hazamenetelhez muszáj volt visszatenni, na erre mégjobban rázendített. Megoldás: az alvásidő alatt elintézni az esedékes bevásárlást, aztán sprint haza. Mennyit szaladtam, izzadva a kocsiban ordító gyerekkel, miközben a járókelők "szívtelen anya"-pillantással méregettek, meg tanácsokat osztogattak mit kéne tennem! Változás nálunk akkor lett, amikor fölültettem (amikor már lehetett). :S
2009. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia az én kislányom se lenne el, szerencsére van a fejrészénél kukucskáló ablak, így hasra teszem, és azon nézeget kifelé.

Szerintem aza baja, hogy nézelődni szeretne, de nem tud.

2009. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Probáltam hogy mig alszik addig intézek mindent,de fél óránál többet nem alszik a kocsiba:(

Ha már ülni fog akkor jobb lesz?

2009. szept. 18. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!