Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 hónapja szültem és a...

10 hónapja szültem és a gátmetszés vonala után van egy időnként érzékeny csomó. Valakinek volt hasonló panasza? Idővel elmúlt? Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
Szerintem szép a gátmetszésem helye, hamar be is gyógyult. Pár hónapja keletkezett ott egy csomó, amire először azt hittem, hogy pattanás lesz, de nem az. Időnként érzékeny, de aztán magától elmúlik ez a kellemetlen érzés, de a csomó akkor is tapintható.
2010. máj. 3. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem szintén volt ilyen gondom.Mondjuk tavaly tavasszal szültem és nyáron kellemetlenebb volta dolog nagyon. Viszont nem tapiztam és semmi gond nem volt,múltkor mikor megfogdostam már csak egy pici csomó volt.Hát ha nagyon szenvedtem volna vele akkor tuti megmutattam volna dokinak,nah de azért eléggé beszari lettem szülés óta így vártam.
2010. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs rajta lyuk?Megtennéd a kedvemért,ha eddig nem,hogy kitapintod újra,de nyomd erősen és mond meg,hogy érzel e benne folyadékot.Nem vörös az a csomó?Lehet látni szabad szemmel is?


2 dologra tudok gondolni, az első az,hogy amiért túl gyorsan nőtt össze, ott maradt a heg belülről és azt a csomót érzed.A másik az már nem ilyen jó, úgy hívják, tályog.Érdemes lenne legalább a háziorvosnak megmutatni,mert ha tályog azzal nem érdemes szórakozni, hidd el tudom.

2010. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat.

Ez egy nem látható csak tapintható csomó, kb. fél cm átmérőjű, váladék nem jön belőle és felszíne ép. Tehát nem tűnik tályognak, inkább olyan belső hegszövetnek.

Lehet hogy megmutatom majd orvosnak, ha legközelebb megyek nőgyógyászhoz.

2010. máj. 3. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor valószínű hegszövet lesz,megnyugodtam:)
2010. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyenem van.Mikor a gátmetszésemet varrták,az idióta orvos úgy varrta össze h a nyálkahártya egy kis darabja kívülre került.Nekem szülés után 2 és fél évvel "lobbant be" az a csomó,addig nem is tudtam h ott van.Szóval másfél éve ez belobbant,nincs begyulladva meg ilyesmi,csak viszket mint a fene!!!!!!!!!!Menzesz után a vérbőség miatt ez is megduzzad kissé,és akkor a falat kaparom...de csak péntekig,mert leműtik.1 napos műtét,vénás altatás.Úgy várom mint a messiást.
2010. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Az utolsó válaszolónak mielőbbi gyógyulást kívánok!

2010. máj. 4. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!