Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mennyi idő jut a...

Anyukák mennyi idő jut a férjetekre/párotokra és magatokra?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy másnál hogy működik ez. Mennyi időt tudtok szánni a párotokra, mikor és hogyan, és persze magatokra?

Aki bátrabb elárulná, hogy mennyit tudtok összebújni és hogy jó e ez így nektek és a másiknak?

Mennyi idős(ek) a gyerek vagy gyerekek?

Előre is nagyon köszi a válaszokat!!!


2013. márc. 23. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát magamra szinte semmi a páromra is alig,és ami az összebújást illeti szülés óta inkább menekülök előle.Nem tudom miért nem kívánom úgy mint rég,és emiatt bizony nagy köztünk a feszültség.Mikor lenne hozzá kedvem a fáratság miatt egyből elalszok.Ez van remélem később jobb lesz.

1 gyerek 7 hós.

2013. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
8 hónapos a fiam. Időm szinte semmi, főleg magamra. Kb. 2-3 hetente bújunk össze apával, mert mire ő hazaér én általába alszok már. Lehetne jobb is és remélem lesz is idővel :)
2013. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Magamra annyi, hogy egy héten kétszer eljutok sportolni, fodrászhoz, kozmetikushoz némi szervezéssel. Úgy osztom be a napot, hogy jól ápoltságra, hajmosásra, sminkre jusson idő, mert én így érzem jól magam. Inkább kelek korábban egy picit.

Apával havonta kétszer elmegyünk egy-két órára csavarogni, illetve a gyereket 8-kor fektetjük, így még van egymásra is egy kis idő napi szinten.

Mivel rossz alvó a picúr, ezért én is nagyon fáradt vagyok sokszor, korábban fekszem a megszokottnál. Szexre általában heti pár alkalommal szakítunk időt. Van, amikor minden másnap, de az első pár hónapban voltak ritkább szakaszok is a fáradság miatt. A libidóm nem csökkent hál istennek, a páromé viszont nőtt...

Most 15 hónapos a gyerkőc

2013. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint sportolni jutok el kétszer:) És csak időnként fodrászhoz:)
2013. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy 3 éves kislányunk és egy 1 éves kisfiunk.Úgy alakítottuk ki a napirendet, hogy a kisfiút már délután nem hagyom aludni, általában délelőtt alszik 2 órát.A lánykám 1,5 éves kora óta nem alszik nappal, így estére kb.7-fél 8-ra alszik mind a kettő.Ilyenkor van egymásra egy kis időnk, ilyenkor beszéljük meg a dolgokat, nyáron ilyenkor megyünk ki este az erkélyre borozni, beszélgetni, volt hogy gyertya mellet kint ültünk 1-2 órát is.Nappal nem sok időnk van egymásra, ő dolgozik vagy ha itthon van én a gyerekekkel, ő barkácsol vagy a lakásban javítgatja a dolgokat.Ha az összebújást az együttlétre érted heti 2-3 alkalommal van.Nekünk este az a pár óra elég, igaz néha reggel vagy napközben is "összebújnánk jobban", de hát a gyerkőcök ugye nem sokat alszanak.... :D :P
2013. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Magamra szinte semmi időm, lányom teljesen rapszodikusan alszik napközben, de legalább legkésőbb este kilenckor alszik. Ilyenkor van időnk egymásra, ha el nem alszok. Szex legalább kétnaponta van, nekem elég lenne picit kevesebb is, Párom bírná többször is, így kompromisszumot kötöttünk.:-)

5,5 hós lányka anyuja

2013. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

Nekem van egy majdnem 3,5 éves fiam és egy 8 hós lányom, úgyhogy nálunk is zajlik az élet! Férjem sokat dolgozik, mert hétvégén is sokszor munka van. Esténként szoktunk beszélgetni, hogy kinek hogy telt a napja. 9kor megy a fiam aludni(fel éve meg 10kor aludt el, akkor rosszabb volt), kislányom fel 9kor. Osszebujas elég változó, van hogy minden másnap van hogy csak heti egyszer, attól függ mennyire vagyunk fáradtak!

2013. márc. 23. 20:48
 8/8 A kérdező kommentje:

Magamra nem sok idő jut, itthonra sminkelni nem szoktam, ha megyek valahova akkor szoktam. Annyi hogy majdnem minden nap tornazok itthon dvd-re 20-30 percet, mert kell a mozgás! Fodraszhoz ritkábban jutok el, mint ahogy szeretném, de a festést itthon megoldom!

Kitartást mindenkinek és köszönöm a válaszokat mégegyszer!!

2013. márc. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!