Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Féltékenyek voltatok/vagytok...

Féltékenyek voltatok/vagytok a párotokra/férjetekre terhességetek vége felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 33 hetes kismama vagyok, és egyre jobban féltékenykedek, nem vagyok rá büszke, és nem tudom le küzdeni. Fiatal házasok vagyunk, én 19 a férjem 21. Félek attól hogy talán korán jött a baba, és kétségeim vannak hogy ő még nem készült fel rá. Tény hogy teljesen az ellenkezőjét mondja, és nagyon várja a baba érkezését, a kapcsolatunk is teljesen rendben van, kissé attól is tartok hogy így nagy pocakkal nem tesztem neki. Nem akarom hogy később meg gondolja magát és talán még nem áll készen. Ti mit éreztek? Előre is köszönöm!
2012. júl. 7. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Bízz benne! Ha azt mondja nem csalt meg, hidd el neki, ne kételkedik benne, ne szekált ezzel, mert így eltaszítod magadtól, te leszel az, aki a féltékenykedéseddel elmarod magadról!

Ahogy írod szeret, a babát is várja, ennek örülnöd kell, boldognak lenni, megbecsűlni, hogy ilyen párod van, lett!

Ne zaklasd a féltékenykedéseddel, mert így te fogod más karjaiba taszítani! Könnyen megúnhatja ha nap mint nap azzal zaklatod hol voltál, kivel voltál, miért nézték rá, miért késtél 5 percet....

Örülj a babának, biztos szeret, hidd el a férfiak szépnek látják a terhes kedveseiket, te is biztos még mindig tetszel neki!

Ne aggódj ilyeneken hogy megcsal, ne képzelj be magadnak ezt azt!

Ne idegesítsd a féltékenykedéssel, örüljetek a baba érkezésének!

2012. júl. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én még 'csak'16+1hetes vagyok, de már most kiborítom saját magam azzal h mennyire féltékeny vagyok:)!!! Én 23 a párom 32, külföldön dolgozik, próbálom véka alá rejteni, de néha nem sikerül, de tudom h szeret és várja a babánkat és miattunk van kint h semmiben ne kelljen majd hiányt szenvednünk, sőt azt is tudom h neki még rosszabb...ez van szerintem mi nők márcsak ilyenek vagyunk!!!
2012. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! A párom külföldi (kínai) és augusztus végén megyünk Magyarországra. Közölte velem, hogy már várja nagyon, hogy Magyarországon lehessünk, mert akkor még meleg lesz, és a magyar lányok hát elég lengén öltöznek (nem úgy mint a kínai lányok, hadd ne mondjak semmit). Na hát én ezt olyan zokon vettem, hogy elkezdtem sírni, hogy persze, ő a lányok keblein fogja legeltetni a ferde szemeit, én meg majd megdöglök a pocak súlyától, és csúnya leszek és mérges és elkeseredett és ez tökre nem fair. Erre átkarolt, is kiengesztelt, hogy hát még is csak én vagyok a gyerekének az anyja, ha más tetszene neki, akkor nem tartanánk itt, ahol vagyunk. Azóta minden nap beszélget a hasammal, simogat minket, ölelget, elhalmoz kedves, szép szavakkal. Néha ugyan összezördülünk, de csak mert nekem a hormonjaim olyan szinten szórakoznak az érzéseimmel, hogy öt percen belül képes vagyok három érzelmi állapotot teljes mértékben megélni (düh, vidámság, sírás mondjuk).

Esetleg mondd meg a párodnak, hogy érzékenyebb vagy most így a végére, és értse meg, hogy te most teljesen máshogy látod magad, mint ő, és szükséged van arra, hogy lelkileg támogasson, szeretgessen, dícsérjen. Elvégre nehéz feladatot teljesítesz: a közös gyereketeket növeszted a pocidban, és utána szépen megszülöd és felneveled, mind ezt azért, mert szeretitek egymást. Kérd meg, hogy néha kényesztessen egy kicsit, hogy érezd a törődést, mert ha törődik is veled, azt a hormonfelhő miatt nem látod elég tisztán és ezt nézze el neked.

A féltékenykedést meg hagyd abba, csak magadnak ártasz vele.

Szép babavárást!

2012. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 hónap és itt a baba, a párom viszont el akar menni egy napot a haverjával kikapcsolódni a Balatonra, és én teljesen kiakadok ezen akármennyire igyekszem nyugodtnak lenni. Régen tudom hogy az ilyen bulik alkalmával csajozott de akkor nem volt senkije, és egyszerűen kiborít a dolog, de annyira hogy görcsöl a hasam miatta :-( Most úgy néz ki mégsem megy de ez is olyan rossz, mert nem akarom visszatartani, kijár neki a szórakozás mert heti 7napot dolgozik. Meg egyéb dolgokon is könnyen felkapom a vizet mostanában sajnos :-(
2012. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok, egy kicsit megnyugodtam, és tényleg igazatok van :). És látom hogy nem csak én küzdök ezzel a kis problémával. Hogy ha gondoljátok, ha akartok majd még erről beszélgetni, írjatok! Boldog baba várást nektek!


Kedves utolsó: Nekem is mondta a férjem, hogy elmenne egy kicsit bulizni, kikapcsolódni, hát neked mondanom sem kell hogy mit éreztem, de tényleg rájuk fér a pihenés...ha nehéz is elengedni. Én megbízom benne, csak más lányokban nem... :) Félek hogy 1-2 sörrel többet iszik, és már nem tudja hogy mi van... :(

2012. júl. 8. 10:44
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igen, én is tudom hogy nem azért megy hogy megcsaljon csak szórakozni akar, de eddig mindig vitt magával mindenhova, még amikor a haverokkal ment le beszélgetni 2 sör mellett oda is vitt volna, persze nem mentem had beszélgessenek. De most valahogy nem tudnék nyugodtan itthon tv-zni míg ő több km-re kitudja mit csinál. Bár azt mondta hivogathatom fél óránként ha szeretném, de azért ezt sem akarom :-D csak egyszerűen nem értem miért nem tud engem is magával vinni, nem vagyok én sem beteg csak babát várok....
2012. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megértelek, én is így vagyok vele, de lehet hogy az az oka hogy mielőtt megszülünk, és jön az apaság, szeretnének egy kicsit még kikapcsolódni. Én sem tudnék nyugodtan itthon ülni, megbízom benne, de valahogy kicsit azért aggasztó lenne hogy ha egyedül megy...és lássuk be, per pillanat vannak nálunk karcsúbbak is, és olyanok, akik kellőképp tudnak mozogni az ágyban... :/ De hogy ha tényleg szeretnek minket, szerintem nem lesz semmi baj...remélem!
2012. júl. 8. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, teljesen érthető hogy ő most szeretne az apaság elött mulatni egyet, és ha a városon belül tenné nem zavarna, de nem szeretném ha ilyen messze lenne tőlem. Igaz 2 hónap visszavan de mi van ha történik valami amíg távol van. Kicsit be vagyok parázva amúgyis minden miatt, hogy mivan ha korábban jön a baba vagy rosszul leszek, és szörnyű még csak belegondolni is hogy épp nem tud mellettem lenni, meg szerintem ő sem érezné jól magát hogy nem tud velem lenni. A többi lány meg...hát eddig nem tett semmi rosszat, és nem érzem hogy ne tetszenék neki (szerencsére csak mellre és hasra híztam), de azért tény hogy nem szívesen gondolok bele abba sem hogy valaki felkínálkozik neki...
2012. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát teljesen megértelek, legyél kitartó, és próbáld meg magadban elrendezni ezt, vagy beszéld meg magaddal! De amíg távol van tarthatnál egy csajos délutánt barátokkal, és úgy nem lennél egyedül! Én is ezt tervezem.... :)
2012. júl. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!