Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vagytok féltékenyebbek a...

Nem vagytok féltékenyebbek a férjetekre, mióta otthon vagytok? Hogy lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
A testem kívülről átalakult(lóg a hasam, a mellem,van sok felesleges kiló),de még szoptatok és nem fogyózhatok.A féltékenységgel pedig félek,eltaszítom a férjemet.
2010. okt. 27. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mert férfiakkal dolgozik.

Ha megakart volna csalni megtette volna.


Bár én nem változtam de féltékeny se vagyok.

Hogy lehet leküzdeni?

ha nem sugározza a párod hogy szeret igy is akkor értehető hogy nincs önbizalmad. viszont szerintem csak azért nem dobja el a családját mert más 50 kg vasággyal és csodás feneke meg feszes hasa van...

2010. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom, hogy lehet leküzdeni, de azt tapasztalatból tudom, hogy ha kimutatod nem azt mondja, hogy ne aggódj, kicsim, hanem azt, hogy hát te hülye vagy... és ez még rosszabb :S :( szóval jobb ezen nem problémázni :(
2010. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok féltékeny, soha nem is voltam az (hozzáteszem, soha nem is adott rá okot). Pedig én 26 kg-ot híztam, és a párom híres arról, hogy a vékony nőket szereti, és még csak most kezdem el visszanyerni a régi formám, 13 hónapos a kisfiunk. De épp a tegnap esti hancúr alatt mondta, hogy mmmm, egyre formásabb vagyok mindenhol. :))) Jól esett, mit ne mondjak... Úgyhogy ez csak még jobban ösztönöz arra, hogy a lehető legjobban nézzek ki.


Ha nem is fogyózhatsz, mert szoptatsz, attól még tornázni lehet, és kell is. Napi 20 perc is bőven elég kezdetnek. És nem kell, hogy megszakadj, hogy másnap ne tudj megmozdulni az izomláztól, de vannak igen hatékony tornák, akár a netről letölthetők is. Kezdd el, és meglátod, mennyire jobban fogod érezni magad a bőrödben. Ez önbizalmat ad, ezáltal a féltékenység sem fog legyűrni téged.

2010. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, eszembe se jutna, hogy megcsal. Ha megakar eddig is megtehette volna.
2010. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 27. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom építőiparban dolgozik, ezért hol vidéken, hol meg külföldön van, de egyáltalán nem vagyok rá féltékeny.Eleve duci voltam, mikor megismerkedtünk, most 7 hónaposan összesen 7 kilót szedtem fel ( tehát 1kg/hó ), jókat kajálok, kiegyensúlyozott vagyok, nem foglalkozom a súlyproblémákkal, mert pajzsmirigyes létemre örülünk, hogy egyáltalán összehoztuk a picit, és ahhoz képest, hogy milyen erős gyógyszeres kúrán estem át, nem is híztam olyan sokat, mint számítottam rá.
2010. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!