Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5.5 hónapos babám minden...

5.5 hónapos babám minden irányba forog, csak vissza a hátára nem. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Már négykézlábazik is,hátrafelé halad,jobbra-balra,hátról hasra forog,de vissza nem. Már háromszor csinálta,de azóta sem hajlandó. Ahogy le van téve,egyből hasra fordul. Talán azért is nem forog visszafelé,mert nem szeret háton?
2013. márc. 23. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

És én még azt hittem én parázom túl :) Nagyon ügyess a babád :)Ha már 1-2 szer csinálta akkor tudja csak nincs szüksége rá.Majd fogja csinálni ha kedve lessz hozzá.

Az enyém 7 hós,és 10 nap maszázs után kezdett el forogni,és most próbálkozik a kuszással,de sajnos nem sok sikerrel.Nekem van miért aggódni,de te feleslegesen terheled ezzel magad.

2013. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Türelem. Még kicsi.
2013. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én kisfiamis ezt csinálta anno. hátról hasra 5 hósan,hasról hátra 6 hósan fordult meg.utált háton lenni.7 hónaposan mászott,most 8,5 hónapos,és kapaszkodva lépeget a bútor mellett.

izgultam én is,mert a 6 hós státuszra már kell a mindkét irányba való fordulás,és ő pont a státusz előtti napon csinálta meg.bőven ráér még!

2013. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak azért (is) aggódom,mert hátról hasra már 2 hónapja forog.. Ennyi idő eltelt és még mindig nem akaar visszafelé. Most kezdett el kb. 2 hete balról jobbra hasra fordulni,attól félek nem fog menni neki visszafelé. Mindig csak kicsavarodik,a feje már úgy van,de a teste nem követi.
2013. márc. 23. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogynem fog menni neki!ne aggódj!
2013. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!