Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos koráig használtát...

Hány hónapos koráig használtátok a pelenkázóasztalt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hós és már alig lehet a pelenkázón tartani, mert izeg-mozog, feláll, viszont ott tudom a legjobban bepelenkázni, mert az ágy alacsony, a szőnyegen meg elmászik..

2013. márc. 23. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk soha nem is volt.

Én mindig az ágyon pelenkáztam, pedig nálunk is alacsony az ágy, de meg lehet csinálni simán.

2013. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányom meg 2 éves, és mindig ott pelenkázom még mindig. Simán elvan. Szerintem gyerek függő. :)
2013. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát 5,5 hónapos kórig mert egyszerüen lehetettlen volt tovább ott ugy izget mozgot a lányom is:)
2013. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám későn kezdett forgolódni is de 9 hónapos volt mikor már nem ott pelenkáztam. Inkább azért mert nem bírtam már oda felemelni. Nagyon fályt a derekam. Meg attol is féltem, hogy onnan könnyen leeseik. Egy pillanat is elég. Ezekért.
2013. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 hónapos, még mindig a pelenkázókomódon pelenkázom, és szerintem egy darabig még így is lesz. Volt egy időszak néhány hónapja, amikor közelharc volt minden pelenkázás, mert állandóan forgolódni, elmászni akart, de mostanra már lehet vele "alkudozni" :) Ha pelenkázás/öltözés közben közben beszélek hozzá, énekelek neki stb, akkor általában szépen nyugton marad, amíg végzünk.
2013. márc. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!