Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » D vitamin tablettában? Ti...

D vitamin tablettában? Ti használtatok ilyet?

Figyelt kérdés

Mivel most hiánycikk a Vigantol, a doki néni tablettát írt fel nekünk helyette. Viszont azt olvastam a tájékoztatóban, hogy 3 éves kor alatt az olajos cseppet ajánlják, mert az biztonságosabb, ezt meg csak 3 éves kortól.

Kisfiam 16 hónapos.

Most nem tudom, hogy használjam-e, vagy irassak fel Vigantolt, és addig menjünk, míg nem kapunk valahol?

Azt olvastam, hogy van amelyik gyógyszertárban lehet kapni.

Nem szívesen adnám ezt neki, de már kb. egy hete csak ímmel-ámmal tudok kipréselni a maradék Vigantolból, attól tartok az meg kevés.


2013. márc. 13. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ezt javasolta a doktornő,amikor nem kaptunk Vigantolt sehol.

Ez nem tabletta,hanem egy kis csepp alaku műanyag üveg.Le kell törni a tetejét,és az olajat meg lehet itatni a gyerkőccel. :)


[link]

2013. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 schocko ***** válasza:
0%
Ki kell vinni a napra...miféle tabletta...hülyeség..
2013. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet akkor inkább én is veszek ilyet.

Mi ezt kaptuk:

[link]

2013. márc. 13. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak ajánlani tudom,nagyon egyszerű beadni,és a gyerkőc is könnyebben lenyeli az olajat.Én kiskanálba nyomtam bele,és a szájába adtam.Minden nap egy kapszula kell,tehát egy doboz,egy havi adag.

1 es voltam

2013. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egy hónapja fogyott el,mi ezt vettük: [link]
2013. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én ma az első gyógyszertárba, ahová bemenetem, kaptam vigantolt.
2013. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. márc. 13. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a tablettát adom most is a 6 hónaposomnak.A doki nekünk is ezt irta.Napi fél tabletta,és nagyon könnyen elolvad 1-2 csepp teában.Gond nélkül beveszi kanálból.
2013. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!