Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves korig használtatok...

Hány éves korig használtatok babakocsit?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2,5.
2013. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1.gyereknél 21 hóig, 2.gyerek 2 év 5 hós, még mindig kell.
2013. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

10 hónapig, utána nem maradt meg benne. Mondjuk szerencsére nem kellett napi szinten mennem vele sehová messzire. Ha dolgom volt biciklivel vittem, vagy autóval. A babakocsiban szétüvöltötte a fejét, de már 4 hónaposan is, és ez nem is változott meg, úgyhogy 10 hónaposan mikor elkezdett lépegetni, onnantól sétáltunk inkább.

Amúgy eredeti tervem az volt, hogy 1-1,5 éves koráig biztosan használni fogjuk.

2013. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első gyerekem 10 hónaposan ment, utána nem használtunk.

Második 16 hónaposan ment, vele 18 hónapos koráig hsználtuk

2013. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éves most a nagy, a pici 6 hónapos. Van sima sportkocsink és testvérbabakocsink is. Én nem tudnék meglenni testvérbabakocsi nélkül, ha hosszabb útra megyünk vagy a nagyra rájön a dacolás és csakazért sem arra megy amerre kell, vagy nyolc felé szalad a boltban amíg én a pénztárnál állok sorba, akkor csak fogom és berakom a testvérkocsiba, ő elől, a kicsi hátul. Még egy fél évig tuti használni fogjuk.
2013. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 héttel a 2. szülinapja előtt született meg a kistesó, onnantól nem használtuk.
2013. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
3,5 évesen is elő szedtem ha nem csak a játszótérre mentünk!
2013. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Nincs jogsim, sok mindent egyedül intézek a városban így praktikus volt hogy babakocsiban ül(ülnek) szerencsére nem is utálták, a nagyobbam kifejezetten szerette is. (2 év van köztük így tesókocsink volt aztán a kisebbnek még van egy normál sportkocsija 2 éves múlt, még használjuk)
2013. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utálta a babakocsit 1 éves koráig, nem is használtuk, de utána egész jól elvolt benne, alkalmanként jól jött, 2,5 éves volt, amikor eladtuk.
2013. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Másfél éves, már nem használjuk, kis távokat teszünk meg, azt vagy gyalog, vagy kocsival, vagy busszal, esetleg cipelem. Utálom a kocsit
2013. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!