Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos gyermeketek megeszi...

19 hónapos gyermeketek megeszi a húst? És hány foga van?

Figyelt kérdés
kisfiam egy ideig megette a húst de csak a darálthúst és azt is csak spagettibe.most viszont egyáltalán nem eszi még a fasírtot sem.mit tegyek hogy megegye?egy igeig arra gondoltam hogy biztos amiatt hogy még kevés foga van.11 foga van de már van neki hátul is.légyszi adjatok tanácsot.a virslit megeszi meg a szalámit is
2013. márc. 23. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos hogy a fogával van összefüggésben, nekem a nagyobb fiamnak ennyi idősen 18 foga kint volt és egészen 4 éves koráig egy falat húst nem volt hajlandó megenni de megfelelő fehérje pótlással meg ilyen trükkel amit írsz hogy spagettibe darált hús, semmi baj nem lehet.

A kisebb fiam most 19 hónapos vagy fél éve előszeretettel eszi a húst holott 13 hónaposan 4 foga volt és most is még csak 10 van neki (felül van 2 őrlője de alul csak metszőfog)

2013. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!nem lesz baja ha nem eszik húst!!Én fiam 2,5 éves és szintén nem igazán szereti...mi eszünk tojást,sok hüvelyest.Ezek is nagyon jók!
2013. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lányom meg igazi kis húsevő. Tavaly nyáron volt kb 4 foga, úgy ette a rántott húst, mint aki még életében nem evett soha. :)

Most 2 éves, 12 foga van. Szerintem nem a fogak számától függ. Neki 15 hónapos koráig 2 alsó foga volt, mégis mindent megevett, amit elé raktam.

2013. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon sok gyümölcsöt és zöldséget eszik.ezeket imádja.viszont a tojást is csak bundás kenyérbe eszi meg
2013. márc. 23. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányom pl imádja a szendvics krémet, amit én csinálok: májkrémet vay kenőmájast összepépesítem főtt tojással. Isteni finom. :)
2013. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom 20 hónapos, írtó válogatós, vagyis nem is ez a megfelelő szó rá...ha olyan kedve van, bármit megeszik, amit elérakok, máskor meg 2 hétig csak 1-2 féle ételt...már rájöttem, kár aggódnom, tudja, mi kell neki! :) Ő pl. van, hogy megeszi a húst, máskor 1 hétig nem, de a tojással, tejjel és a gyümikkel is így van...ne izgulj emiatt! Tudja, mire van szükége! :D
2013. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap este megette a töltött káposztát.úgy örültem neki :)
2013. márc. 24. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!