Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves koráig adjatok...

Hány éves koráig adjatok cumisuvesgbol a tejet este a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Én akkor szoktattam le a kisfiamat a cumisüvegről, amikor egyéves lett. Azóta itatópohárból issza a tejitalát.
2013. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szintúgy.
2013. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2,5 éves, reggel,este cumisüvegből tápszer


ettől még tud pohárból inni, és napközben abból is iszik mindig

2013. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Jaj, az én fiam most lett három éves, és még mindig cumisüvegből tejezik reggel és este. Már az életünk része... Egy időre leszokott róla, de megkívánta a húgától (2 éves), és ő is kérte megint. (Ugyanezt eljátszottuk a lányommal is, egy időre ő is leszokott az üvegről, majd megkívánta a báttyjától...) Várok egy különleges alkalmat (ha elmegyünk otthonról együtt pár napra), és akkor majd elteszem mindkét cumisüveget.
2013. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sumergo ***** válasza:
Soha nem ivott cumisüvegből a lányom semmit, tehát semeddig. :-)
2013. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ma este jutott ez a kérdés az eszembe. Itatópohárból, csőrös üvegből iszik éjjel, ugyan nem kakaót, hanem vizet. Napközben iszik itatópohárból (van neki többféle), pohárból is, kisüvegből,szívószállal... bármiből...de az itató a legkényelmesebb, nem folyik ki, nem önti ki...engem is érdekelne, ki meddig használta?Lányom 20 hónapos
2013. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom, én lettem a szaranya. Hahaha :D
2013. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ket eves, cumisuvegbol iszik egesz nap, en is szar anyaaaaaaaaaaaaaa vagyooooook!!!! :))))))
2013. márc. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!