Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kóstoltatom a fiamat....

Most kóstoltatom a fiamat. Tegnap kapott őszinbarackos babakajcsit és este fájt a hasa. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Adjak még neki vagy várjak? Miket lehet adni még ilyenkor? Holnap lesz 5 hónapos. Evett már almát banánnal. Pár nap múlva megint azt kapjon csak többet?
2013. márc. 15. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
én ezt nem adnék neki egy darabig. mi nagyon megszenvedtünk egyszer egy ilyen bébi kajával.. adj neki mást inkább aztán majd később próbáld újra.
2013. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az őszit hanyagolnám. Bár a banán is 6 hótól ajánlott, bébiételbe azt hiszem , van 4 hótól. Mi sütőtökkel kezdtük, a Hipp-nek van nagyon pici kiszerelésű bébiétele, ami direkt a kóstoltatásra van. Azt hiszem mi Univerrel kezdtük, nem tudtam, van ilyen pici is. Mi tehát almalével, majd alma-sütőtökkel kezdtük, és egész sokáig ette ezt a fiam, egyre többet adva. Illetve a sütőtök előtt sütőtök levet kapott, hogy szokja. Utána azt hiszem, egyszer evett banánosat, amiben alma és sütőtök volt, de nem ízlett neki. Ősziset elég későn kapott.
2013. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld inkább a sütőtököt, azt nagyon szokták szeretni. Megpróbálhatod a krumplit. Jól megfőzöd, ha kell nagyon picit ízesíted sóval, vagy cukorral, de előbb próbáld meg enélkül. Passzírozd szét a krumplit egy kis tápszerrel, vagy anyatejjel. Először egy-két kanállal adj, majd utána rögtön add neki a tejet. Másnap már egy kis csészényivel is megehet, ha nincs tőle baja. Majd a krumplihoz tehetsz bármit. Répát, almát, ezek megédesítik, nem kell megcukrozni.
2013. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én almával kóstoltattam egy hétig minden nap, egyre többet és többet, nem volt tőle baja. Utána répa (a Müllerben van egy kis üveges fajta, Alete a márkája, natúr répa és nagyon finom), banán (csak keveset mert székrekedést okozhaz), krumpli (ezt a többihez kevertem mert nem ette meg magában), sütőtök (ettől fájt a hasa), őszibarack. Én pár nap múlva megint adnék őszibarackot, de csak 1-2 kanállal ismét.
2013. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha a répát megfőzöm azt adhatom? Zöldségesből vásárolt almát és banánt kapott előtte. Csak olvastam az őszibarackot és annak ugye nincs szezonja azért kapott üvegeset.
2013. márc. 15. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én fagyasztott őszibarackot adok neki, azt szezonban fagyasztják, a bolti répától kicsit félek, abból csak üvegeset adok. De végülis a krumpli is lehet vegyszeres, és az alma is... Ha tudsz biopiacot a környéketeken, szerintem onnan vásárolj, úgysem kell nagy tételben venni :)
2013. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!