Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ugyanazon a ciklusnapon...

Ha ugyanazon a ciklusnapon estem teherbe masodjara is, akkor valoszinu ugyanolyan nemu lesz a babam?

Figyelt kérdés

28 napos ciklusaim voltak akkor is, meg most is annyi volt.

17. napon voltunk egyutt parommal mind a ketszer (veletlen) es akkor estem teherbe. Elsore lanyom szuletett. Szerintetek mennyi eselye van, hogy most megint lanyom fog szuletni?


2013. márc. 23. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

50-50

Vagy igen, vagy nem.


(Miért ilyen buták egyesek???)

2013. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

50-50


Nem rajtad múlik, hanem a párodon, hogy mi lesz, és azt senki sem tudja, melyik nap estél teherbe pontosan!

2013. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hülyeség persze így is lehet ez is az is de elvileg úgy van hogy ha a peteérésre várakozniuk kell a spermiumoknak akkor a gyorsabb rövidebb életű fiús spermiumok elhalnak és maradnak a lassabb lányosak így lány baba lesz.

Ez nem puszta kitaláció.

Egyébként kíváncsi vagyok én is mert nekem egy alkalomból peteéréskor fiam lett, aztán hosszas próbálkozás után lányom ( 18.ciklusnapon ) és most megint egyetlen alkalomból lettem terhes peteérés napján kiváncsi leszek fiú e vagy lány:)

9 hetes km

2013. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt a butazast a vegerol igazan elhagyhattad volna, kedves elso.

Azert tettem fel a kerdest, hatha jart mar igy valaki.

2013. márc. 24. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a peteérésed mikor volt az együtttléthez képest. Elvileg tényleg úgyvan, hogy ha peteérés előtt vagytok együtt, akkor elvileg lány, mert a lányok tovább élnek, ha aznap, másnap, akkor fiú. Ennek teljesen ellentmond, hogy a kislányom peteérés másnapján fogant. Nem tudom, hogy ki írta, hogy nem lehet tudni, hogy mikor fogant egy baba, de neki mondanám, hogy igenis lehet tudni. Mi peteérés előtt kb. 5 nappal, illetve másnap voltunk együtt, nehéz kitalálni, hogy akkor mikor fogant. :-)
2013. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!