Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátoknak 6 hónaposan már...

Ti babátoknak 6 hónaposan már volt foga?

Figyelt kérdés

Most lesz 6 honapos a fiam de még nincs foga nem is látom,hogy akarna kubujni neki....semmi jele nincsen...


Ti mennyivel előtte vettétek észre hogy ki fog bújni a foga, vagy hogy elkezdődött a fogzás?


Van olyan,hogy nincs semmi jele es egyik naprol a masikra szinte kint van!?vagy ez csak a tündérmesékben van....



2013. márc. 23. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre lányomnak,hogy jönne.Elkezdett sirni egyik nap de már kinn volt neki,szerintem a másik miatt sirt,ami most jön.5és fél hós,2hete jött ki az első.
2013. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányom de foga még nincs :)
2013. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az első két gyermekemnek 8 hónaposan jött ki az első foga a harmadiknak 4,5 hónaposan.Mindig akkor vettem már észre mikor kocogott a foguk a poháron/kanálon
2013. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6 hónapos a fiam. Az alsó két metsző és a felső két szemfoga van kint. Az alsó kettőt észre sem vettük, csak hopp már kint volt, a felső szemfogakat megszenvedte szegénykém, beduzzadt, hőemelkedése is volt és letaknyosodott 2 hétre.
2013. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kezdődött a fiamnál a fogzás (felsírt este, nyűgös volt), az első foga 7 hónaposan jött ki.
2013. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mindkét gyerekemnek 7,5 hónaposan jött ki az első foga.
2013. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az első gyermekem 4,5 hónaposan egyik nap elkezdett nagyon sírni. Másnap vittük dokihoz, aki kérdezte, hogy tudtuk, hogy kint a foga? Én meg csak néztem, mert észre sem vettem, ő pedig megkocogtatta. Mondta, hogy valószínűleg azért sírt, mert akkor törte át az ínyét. Tehát nála tényleg észrevétlenül jött elő. :) Másik gyermekemnél már elkezdtem nézegetni, 2 hónaposan már nagyon nyáladzott és mindent rágott. Holnapután lesz 6 hónapos, még egy foga sincs kint, de már alul 3 foga dudorodik. Hogy mikor fog áttörni fogalmam sincs, az egyiknek szerintem nem sok híja van, mert már fehéredik, hólyagosodik, de a recék még nem érződnek. A fogzás is tipikusan az a kategória, ami mindennél gyereknél másképp alakul, nagyon nagy az intervallum, hiszen van, amelyiknek 4-5 hónaposan már kibújik, van amelyiknél csak 1 éves kora körül és mindegyik normális. :) Úgyhogy nyugodj meg, a te babáddal sincs gond, majd jönnek a fogak. Az, hogy mennyire fogja megviselni, az meg menet közben derül ki...
2013. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekemnek 5 hósan jött ki az első foga, nem volt előjele. Másiknak 7 hósan, neki sem volt előjel, csak úgy észrevettük. Harmadik 5 hós, ő viszont nyálzik nagyon és nyávog is sokat, rosszul alszik, szerintem ez egy rosszabb fajta fogzás.
2013. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fiamnak 13 hónapos koráig nem volt egy darab foga sem.
2013. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam,még egy foga sincs,pedig már fogzik hónapok óta:)
2013. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!