Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert vannak sokan ennyire...

Miert vannak sokan ennyire ellene a tehen tejnek? Hogy meg 1eves kor utan sem "merik"adni a kicsinek, meg hogy nem jo a vesenek meg ilyen hasonlok. En meg ugy tudtam vilag eletemben hogy nagyon egezseges vagy?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.Talán azért mert semmi köze a tehénhez.sok gyerek lesz tejérzékeny,és félnek az anyák,nehogy az ő gyerekük is az legyen.Az első fiam is tejérzékeny volt,3-6 éves koráig tartott,egyszerűen kinőtte,de azért szenvedett tőle szépen.nagyon sok az ellenvélemény,félreinformálják az embert és mindenki mást mond.egyszerűen nem tudnak egy határozott véleményt mondani,hogy miért nem ihat tejet egy éves kor elött,és után is.mi 8 hónaposak vagyunk és én megvárom a tejtrmékekkel az 1 évet,de lehet hogy több lesz belőle.
2009. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én például azért nem mertem még adni a 16 hónapos lányomnak, mert az apukájának van valamilyen érzékenysége a tejjel kapcsolatban (folyékony tejtermék azonnal "átszalad" rajta) és van rá gyanú, hogy a lányánál is van valami. A tápszertől nincs, de az is ha, amit adok neki. Hát én ezért...
2009. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál most 28 hónaposan lett bevezetve a forralt tej. Forralás nélkül még nem mertem adni. Eddig meg azért nem mert hasmenése és kiütése volt tőle, csak nem volt kivizsgálva ilyen irányban. Úgyhogy babatejet adtam és vártam, hogy kinője. Úgy látszik sikerült. Amúgy 18 hónaposan kapott először kis mennyiséget és azóta néha néha megpróbáltuk, de eddig még mindig voltak tőle problémái. Mostmár nincsenek, úgyhogy lassan forralás nélkül is megpróbáljuk.
2009. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ellene.13 hós a lányom és szereti.Forralva macival v kakaóval!Még az esti tápszer meg van, de az egy ideig lesz is!
2009. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!