Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van ez? Kiderítjük együtt?

Mitől van ez? Kiderítjük együtt?

Figyelt kérdés
7Hónapos Kisfiamat este 10kor teszem le aludni,és egy pár napja mindig 22:30kor már fent is van és ordít!Próbálom megnyugtatni,simogatom.....stb,de nem nyugtatja meg semmi csak a cici!Ezt én nem akarom elfogadni,hogy "biztos éhes",mert nem,hisz 21kor is úgy eszik hogy csak na,ilyenkor pedig csak rágja!Az időre sem fognám,mikor nem volt front is felkelt!Ezután ha leteszem akkoor csak 4:30kor kel legközelebb!Nem értem,egyre jobban zokon esik 22kor lefeküdni és 1,5óra múlva felkelni.Nem tudtok valahol olyan fórumot,ahol esetleg lehetne beszélni egy babapszichológussal?Előre is köszi a segítséget
2013. márc. 23. 23:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azt nem is írtam,hogy délelőtt a kocsiban alszik egy nagyobbat,aztán idebent csak akkor alszik amikor cicizik.Minden szopcsinál alszik kb fél-3/4 órát.
2013. márc. 25. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!