Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi számít kacsalságnak? Az 1...

Mi számít kacsalságnak? Az 1 évesem szemei normálisan vannak, együtt mozognak, de néha az egyik szeme, mintha beljebb nézne. Ez pillanatra történik és nem sokszor, de annyira sokszor, hogy már zavarjon.

Figyelt kérdés

Egyébként vastag az orrcsontja, kicsit olyan, mint a bokszolóknak.

Védőnő szerint ezért olyan, szerinte még várjak a szemészettel.

De szerintem nem fogok.

Esetleg ha pesten tud vki jót?


2013. márc. 7. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit off leszek.

Kisfiamnál is volt hasonló kb egy-másfél éves koráig, de leginkább estefelé jött ki vagy amikor fáradt volt.

Orvos nekünk is az elején pedzegette hogy meg kell nézetni, aztán egyszer apa is eljött velünk a vizsgálatra, hát mondanom se kell a doki egyből rájött, honnan örökölte a kisfiúnk, mert a férjem is ilyen, látszik a szemein ha fáradt.


Szóval remélem "csak" ennyi van nálatok is"!

2013. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg, ha az téged megnyugtat. Pesten ugyan nem ismerek, de itt 3000 Ft-ért megnézték, nekem megért a nyugalmam annyit. Az én fiam nagyon durván bandzsának látszott. De nem az, csak azt mondta a doki, hogy nekik még nincs az orrcsontjuk rendesen kifejlődve, ezért tűnik úgy.
2013. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Lányom most lesz 1 éves, és pont az van vele mint a Te babáddal. Nagyon ritkán egy pillanatra egyik szeme befele húz. Dokim mondta, hogy várjuk meg a 1,5 éves kort, mert szerinte "kinövi". Azért majd az 1 éves státuszvizsgálaton rákérdezek.

Bocsi ha nem tudtam érdemleges választ adni, ha zavar ez az "állapot" akkor vidd el a babádat szemészetre.:)

2013. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért kezdett el zavarni, mert itt olvastam, hogy kancsalság esetén már 1 éves kor alatt vitték dokihoz, hogy korán elkapják úgymond a problémát.


Olvastam, hogy van akinek műteni kellett. S ezért kérdeztem, hogy kezdődik a kancsalság


de szerintem utánajárok mostmár

lehet csak ideviszem el az sztk-ba, de most így influenzaszezonba nem akartam odamenni

2013. márc. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!