Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor tényleg ennyire...

Most akkor tényleg ennyire rossz minőség én a johnsons baby termékcsalád?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem egy kérdést és az jött le hogy a johnsons termékek nem sokat érők és többet ártanak mint használnak! Van kifejezetten újszülött olajam is és kaptunk johnsons baby fürdetőt is amit szerettem volna kipróbálni egy hónapos a baba! Most akkor ne tegyen korai még vagy egyáltalán mi a véleményetek erről a márkaról?

2013. márc. 24. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem személy szerint nagyon bevált márkám. Már 12 évvel ezelőtt is ezt a márkát használtam a nagy gyerekemnél, és most is a 3 hónaposomnál.


Mégis mit mondanak miért nem jó szerintük?

2013. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Én is sokáig azt használtam a kislányomnál, de belinkelték az egyik tesztoldalt, amin tesztelték a fürdetőket és a legkevesebb pontot kapta. Azóta, a dm-es kék Babylove fürdetőt veszem, kb. háromnegyed éve.
2013. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
olyanokat írtak hogy kőolajszármazékokat tartalmaz meg sok káros dolgot! hát nem tudom! amúgy korai lenne egy hónapos babát azzal fürdetni?
2013. márc. 24. 13:45
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a pic-en a nővérkék azt mondták, mindegy milyet veszek, csak azt ne, mert sok baba érzékeny rá.
2013. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
49%
Én is nagyon szerettem. A születendő babának is ezt fogom venni. Ha jól tudom, születés után a kórházakban is ezzel fürdetnek (?). Alapvetően pedig szerintem mindegyik ilyen kozmetikum tartalmaz egyéb - akár káros - anyagokat is.
2013. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

talán nincs is olyan fürdető ami ne tartalmazna káros anyagot kis mennyiségben. vagy de, de az 10.000,- -nél kezdődik nekem meg nincs annyim rá.

az én babámnak nem lett tőle semmibaja pedig mióta hazahoztuk azóta azzal fürdetem. sampon, olaj, és hintőporunk is ilyen. ja és a popsitörlő is.

2013. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

az én lányomnak kb. egy hét használat alatt nagyon csúnyán kiszaritotta a boret,pedig nem egy érzékeny bőrű gyerek...(ő ekkor kb. fel éves volt már)szóval nekünk nagyon nem jött be.

én ilyen picinek csak a gyogyszertarit használtam,nálunk nagyon jó tusfurdo állagú. olajat,hintoport nem igazán használtam,vagyis azokból is a gyogyszertarit,így arról nem tudok nyilatkozni..

meg annyi,h elvileg nekünk ilyen no more tears volt,hát,h ne menjen kárba én használtam,de mikor a szemembe folyt a hab,még én is konnyeztem tőle,annyira csipett...

2013. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a Johnsons popsitörlőt kezdtem el használni mikor megszületett a babám,de vettem amugy fürdetőt,meg olajat is neki.

De már a popsitörlőtől teli lett a feneke,meg a nunija kiütésekkel,annyira hogy még váladékozni is kezdtek a pöttyök.Elvittem orvoshoz,és ő mondta,hogy sajnos erre a termékre sok baba allergiás.Ugyhogy nem is használtam azóta.Teljesen rendbe jött utánna.

Helyette a Neogranormon termékeket használjuk.

Az nagyon bevált.(popsitörlő,krém,fürdető)

2013. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
szia!én nagyon szeretem a Johnsons baby termékeket,már újszülött kortól ezt használom a most 1 éves lányomnál(popsitörlő,fürdető),illetve anno 6 évvel ezelőtt is ez vált be a nagyobb lánykámnál.A gyógyszertári fürdetőt egyszer használtam,nem kérek belőle többet,nem jött be egyáltalán.Egyébként a debreceni klinikán szültem,ott is ezt használják a csecsemősök fürdetéskor.nekem csak jók a tapasztalataim.
2013. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Minden babának más jön be. Én is Johnsons testápolót és fürdetővel kezdtem és a kisfiamnak extrán szárírotta a bőrét. Azóta én inkább megveszem a drágább terméket, babé testápolót használunk. Viszont a Jonhsnons termékek közül a kamillás olajgél iszonyú jó! A kisebesedett popsiját és arcát szoktam vele bekenni és nagyon jó. Alapvetően én is azért cseréltem le mert nagyon sok rosszat hallottam róla.
2013. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!