Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor tényleg ennyire...

Most akkor tényleg ennyire rossz minőség én a johnsons baby termékcsalád?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem egy kérdést és az jött le hogy a johnsons termékek nem sokat érők és többet ártanak mint használnak! Van kifejezetten újszülött olajam is és kaptunk johnsons baby fürdetőt is amit szerettem volna kipróbálni egy hónapos a baba! Most akkor ne tegyen korai még vagy egyáltalán mi a véleményetek erről a márkaról?

2013. márc. 24. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
1 hónapost még biztos nem fürdetnék mással, mint gyógyszertári fürdetővel. Én a 9,5 hónapos fiamat is azzal fürdetem, de neki érzékeny a bőre. A Johnsons fürdetővel semmi pénzért nem fürdetném a gyereket. Nézd meg a neten a tesztet és meglátod, mennyi jobb fürdető van és nem drágábbak.
2013. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos kisfiamnak én is ezeket kezdtem el használni és durva ekcémája lett tőle, nagyon sajnálom hogy nem néztem utána még azelőtt de nagyon sok babának okozott már problémát,azóta csak natúr szappannal fürdik és naponta többször kell kenegetni és számtalan problémája van emiatt,pl. most 14 hónaposan tud tejtermékeket enni és abból sem mindent.Szerintem ne használd inkább a gyógyszertári cuccokat bár azokban is vannak káros anyagok.
2013. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem használom , és senkinek nem is ajánlom. Babe van mindenből. Drága de egy fürdető 6 hónapig elég.

Amit megvettél azt próbáld ki vagy használd magadon inkább...

2013. márc. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek! Hát igencsak megosztóak a válaszok! Amúgy igen a gyógyszertárit használom mindenből! Amíg lehet nem is váltok! Csak annyi johnsons terméket kaptam ajándékba gondoltam utána járok és elég sok rosszat hallottam róla ezért is kérdeztem rá! Egyedül az olajat vettem én de eddig az bevált igaz fürdetés előtt kenem vele és utána le van mosva de arra nincs panaszom! Akkor azt hiszem egy darabig nem kell magamnak tusfürdőt venni:-)
2013. márc. 25. 04:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Fiam 6 hónaposan ekcémás lett tőle (akkor váltottam gyógyszertáriról) és elég sokáig tartott mire rendbejött a bőre. Kb 2,5 éves koráig csak gyógyszertárit használtam utána, Johnsonst azóta sem mertem.
2013. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!