Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos a babám! Csapkod,...

13 hónapos a babám! Csapkod, ütöget, hisztizik! Ez csak durvább lesz? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Ha valami nem jó, nem tetszik, megy a hiszti... Most már 3napja ütöget is, de úgy igazán rám tud legyinteni! Hogy szoktassam le? Mással nem csinálja, csak velem... Ill., most beteg a lányom, nem tudunk menni társaságba, játszok vele sokat itthon, de délutánra kifogyok, elfáradok én is, és nagyon tud nyűglődni az unalomtól.. erre valami tipp? Még nem jár, de látom nagyon mehetnéke van, mert feláll lépeget, de csak, ha valamire támaszkodik... Nyugtassatok meg, h nem csak rosszabb lesz a helyzet, hanem egyre jobb!
2013. márc. 24. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Mi az,hogy ütöget?Majd pár év múlva fellök?Ne mindig az legyen,amit ő akar,elkényeztetted,azért lett ilyen
2013. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktatod le róla, akkor csak rosszabb lesz. Ha csapkod, akkor tedd be az ágyába, és akkor se vedd ki, ha hisztizik. Tanítsd meg arra is, hogy egyedül játsszon, ne csak veled.
2013. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megfogtam a kezét amikor csapkodott, határozottan az oldalához tettem és közbe mondtam neki hogy nem szabad csapkodni csak simogatni, utána a kis kezével simogattam az arcomat. párszor kellett csak és megértette. Nálunk ha már kifogytunk a játékból vagy már meguntuk egymást akkor jött egy kis tv-zés, mesenézés.
2013. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Le lehet pontozni a válaszom után, de én a Fiamat mikor rászokott erre, vagyis elkezdte, egész egyszerűen nyakon öntöttem hideg vízzel. Vagy zuhany. Sose ütögetett, csak földhöz vágta magát, megütni sosem lett volna szívem, így leöntöttem. Ezt 3x megcsináltam, utána csak megkérdeztem h kér-e vizet. Egyből abbahagyta.,
2013. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem a Te hibád nyugi, de próbáld meg valahogy leszoktatni. Az én kislányom is ennyi idős, ő is most kezdte a hisztit, én nem veszek róla tudomást vagy ha nagyon belelendül akkor valamivel elterelem a figyelmét (ő toporzékol és a földet tapossa mintha helyben futna) Ha elfogy a türelmem beteszem a járókába és kimegyek a szobából (már nem használjuk amúgy a járókát...) Nyáron lehet a hideg víz is szóba jöhet, de annyira durva hiszti szerencsére még nem volt... Most kell amúgy kicsit letörni a szarvacskákat, úgyhogy hajrá!!! :-)
2013. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Valaszolo!

Tegnap kiprobaltam a kez a test melle utanna ciroka anya arcat es BEVALT! Tegnap ota nem csinalja...

Koszonom a valaszokat!

2013. márc. 27. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!