Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hónapos babámnál h kezelje...

9,5 hónapos babámnál h kezeljem a hisztit? Hiába magyarázom h miért nem szabad ő csak hisztizik mindenért, olykor belém rúg (bár nem tudom menyire tudatosan), toporzékol, stb

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarázni szerintem fölösleges, mert még nem érti az összefüggést. Szerintem vidd el a hiszti helyéröl, és tereld el a figyelmét, rugdosni meg egyébként se engedd, hagyd magára ha rugdos, persze csak ha megteheted, nincs veszélyeztetve, és csak addig még egy picit nyugszik.
2011. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is a figyelem elterelés jött be, mert tényleg nem érti amit magyarázol. Szerintem az is fontos, hogy megtanulja, nem mindig az van, amit ő szeretne.
2011. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a figyelem eltérelése sem jött be,már próbáltam
2011. febr. 21. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokmindent tiltasz neki? Ugyértem nem gyerekbiztonságos lakásban laksz? ha igen, probálj olyan környezetet teremteni ahol kicsit önállo babának érezheti magát.Mert akkor szoktak még nagyon csunyán hisztizni, ha mindentöl tiltva vannak. ha nem igy van akkor sajnos nincs sok jo ötletem.
2011. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!