Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17hós kisfiam 3napja mindenen...

17hós kisfiam 3napja mindenen hisztizik. Mit csináljak vele? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Megcsinálja velem az utcán is. Babakocsiba nem ül meg , sétálni nem akar, hanem én cipeljem. Addig csinálja, még fel nem veszem. Csak nem egyszerű a babakocsit irányítani, a gyerkőcöt cipelni+ a bevásárólt cuccot is cipelni.(képes eldobni magát). Eddig pedig nem volt rá jellemző.
2009. dec. 30. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami van a levegőben, mert az én 16 hós babám is elég hisztis egy pár napja. Nem fogad szót, csapkod. Kidülleszti a mellét, és jön megy a lakásban hogy min tomboljon:) reménykedem hogy elmúlik...
2009. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne is mondd.. Enyém még csak 13 hónapos, és pár napja kezdte.. Ha nem az van, amit ő akar, akkor akaratosan sír, toporzékol, leül a földre, és nem engedi magát felvenni. Én átlépek rajta és próbálom valami játékkal elvonni a figyelmét (általában sikerül).


De egyik reggel már eljutottunk odáig, hogy az épp vizes kezemmel kicsit arcon fröcsköltem (csak egy kicsit) meglepődött, de folytatta. Az egyetlen jó, amit én tapasztalok, ha nem figyelsz a hisztire... nagyon nehéz megállni.. Utcán még nem csinálta, de el se tudom képzelni, mit fogok csinálni akkor....

2009. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!