Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért így ér hozzám? Kisfiam...

Miért így ér hozzám? Kisfiam lassan 9 hónapos lesz, és az arcomhoz úgy ér, hogy megmarja, a hajamat húzza. Nagy fájdalmakat okoz.

Figyelt kérdés
Megszakad a szívem, mert ő a mindenem, mindent megteszek érte, és nagyon fáj (a fizikai fájdalmon túl, mert sokszor olyan, mintha kitépne egy darabot az arcomból), hogy ilyen durván tud csak hozzám érni. Mindent kipróbáltunk már, minden alkalommal mutatom neki, hogy simi-simi, mondom, hogy fáj, ne ilyen durván, de nem használ. Nagyon el vagyok keseredve. Van valakinek hasonló tapasztalata?

2013. márc. 24. 19:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
én lányom is ilyen 10 hónapos, szerintem kinövik
2013. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Jégtánc ***** válasza:
100%
Legtöbb baba ezt csinálja.Hozzátartozik a fejlődéséhez.Majd kinövi.Nekem is csinálták a gyerekek.
2013. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam is szokta ezt csinálni.Sokszor "letépi" a fél arcom,és néha bele is harap.
2013. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
megnyugtató, hogy ezek szerint valahol ez természetes...nagyon köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 24. 20:40
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam mindig pofozott,megmart megkarmolt. Nagyon fajt. O 7,5 honaposan kinotte,pedig nem mutattam neki hogyan csinalja,szimplan elmondtam h ez faj anyanak es h anya sem bant teged igy te se bantsd anyat:) tobb honapja ezt mondogattam. Lehet h nem ez hatasara de mar nem bant hetek ota hanem cirogat... viszont csipni csip de nagyon. A hajam meg tepi, de kifogja noni. A te babad is tul lesz ezen :) ne aggodj!
2013. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos kisfiam,állandóan harapdál ahol ér.Hiába mondom,hogy fáj anyának,nem szabad.Van,hogy nagyon fáj,akkor picit sikítok ő meg jót kacag rajta.
2013. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban ez teljesem természetes.Ő nem tudja még,hogy ezzel fájdalmat okoz,csak megragadja a neki tetsző "tárgyakat",és ha ez éppen a hajad,vagy valamelyik testrészed,hát akkor ez van :)A finom mozgások még nincsenek meg,ezért nem tudja még befolyásolni.De nyugalom,kinövik :)És nem ellened irányul.
2013. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Jézusom! Ennyi hülye kérdést! Ők így játszanak! Így fejezik ki, ha jó kedvük van! Kislányom 7,5 hónapos és egy ideje ő is ezt csinálja és van, hogy majd lecsavarja az orromat meg kitépi a fülbevalómat, de nem keseredek el, hanem játszok vele tovább, mert ez neki jó! Nincs tisztában vele, hogy ez neked fáj! Ő még kicsi!
2013. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nem értem, miért kell lehülyézni mások problémáját? Nekem ő az első babám, tapasztalatlan vagyok ezen a téren. A kérdésem nem hülye, a válaszod pedig ezen megjegyzés nélkül nagyon értékes lett volna a számomra, nem tudom, miért van erre szükség? A többieknek nagyon köszönöm, megnyugodtam! :)
2013. márc. 25. 07:02
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Valahol megértem a 8-ast, mert te a bolhából csinálsz elefántot. Ha ilyeneken fogsz lelkizni (mert a kérdésedből nagyon úgy jön le hogy te ezt lelkileg rosszul éled meg) akkor kb megkattansz a gyerek 3 éves korára. Lazíts egy kicsit.
2013. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!