Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek akkor érdemes...

Szerintetek akkor érdemes együtt lenni mikor, nagyjából középidő tájt az "ovus" fájdalmakat érzem vagy utána amikor mind ez elcsillapodik?

Figyelt kérdés

Legutolja elött dec 6-án jött meg. Most jan 5-én volt az utolsó. Már 15-16-án elkezdődött hogy, fáj a hasam egyik oldala. Némelykor meg a másik oldala. Tegnap délután elcsillapodott minden.

Annyi maradt hogy, a mellbimbóim érzékenyek de ennyi.

A tf nyák is tegnap délutánra majdhogynem elmúlt.

Mit gondoltok lemaradtam a megfelelő alkalomról?

Múlt hét kedden hogy, elkezdődtek a fájdalmak voltunk is együtt de gondolom az nem számít bele a baba tervezésbe hiszen talán korai volt. A ciklus.hu 17-ére írta a tutit de nekem az is korai volt. Van két gyermekem és nem voltak ilyen gondjaim. Viszont a harmadikra vagy bő 2 éve várunk és semmi. Így gondoltam áttanulmányozom a témát. Nagyjából a feljebb említett dolgok történtek ebben a ciklusban. Ha férjem vágyai is úgy akarják akkor még ma este/éjjel együtt leszünk de már nem is a babáért mert úgy gondolom azt lekéstük. Talán még tegnap éjjel.....hiszen a pete ha jól tudom 24órát él....

Most éjjel csak a vágyak a túltengők....

Na mindegy is. Senkit sem szeretnék feltartani de érdekelnének nagyon a vélemények, tapasztalatok....

Kérlek írjatok. Előre is köszönöm


2013. jan. 21. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan sok időd nincs gondolkodni mert a pete behatárolt ideig megtermékenyíthető. Ha jól emlékszem 24 óra.
2013. jan. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
legjobb az lenne, ha ovu előtttől 2-3 naponta együtt lennétek. ha érzed is h. mikor van, akkor nincs nehéz dolgod. viszont. ha már 2 éve nem jön össze, én orvoshoz fordulnék. hiába van már 2 gyereketek, bármi történhetett az utolsó szülés óta. sok sikert,!
2013. jan. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!