Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A CTG-n nektek hanyas erősségű...

A CTG-n nektek hanyas erősségű fájdalmakat mért a gép?

Figyelt kérdés
Nekem 35 hetesen max 21-ig ment fel, most a 36.hetin pedig 70-ig. A 34 hetes után mégis ráirták a papíromra hogy jóslófájások a betöltött 37.hét elött...
2012. nov. 17. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem 35. héttől volt ctg, mindig 100ig mentek a fájások (ugye addig mér a gép). 40. héten született a fiam.
2012. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36 hetesen szinte tök egyenes vonal volt,talán kétszer felment 20-21 ig.+7 hetesen 80-90-eseket mutatott,kiírt napon született a kisfiam.
2012. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz ezzel.

Teljesen normális, hogy vannak jósló fájásaid, ettől nem fogsz előbb szülni, csak a szervezeted jól rákészül.

2012. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pedig valószinüleg elöbb fogok szülni,mert az orvosom azt mondja akkora a baba, hogy valószinüleg elszámolták, ami nem is csoda,mert nem az utolsó menses alapján számoltak.

Csak érdekelt, hogy másnak milyeneket mutatott.

Köszi a válaszokat!

2012. nov. 17. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Na jó, de akkor nem szülsz előbb, csak rosszul számolták...
2012. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És te honnan tudod,hogy nem szülök amugy elöbb, számitások ide vagy oda?
2012. nov. 17. 17:34
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem a szülőszobán szülés közben is csak 20%-ig ment fel.

Előtte meg mikor még csak jártam ctg-re volt, hogy 100-ig is ment és nem éreztem. A 20%-ot inkább éreztem annak szülés közben. :D

2012. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, természetesen gőzöm sincs hogy mikor fogsz szülni. :o)

Annyit szögeztem le, hogy attól hogy jóslóid vannak viszonylag korán, még nem biztos hogy előbb fogsz szülni, illetve hogy ha elszámolták a dátumodat, akkor annak megfelelően tolódik a dolog, és persze ahhoz képest is szülhetsz előbb vagy később.

2012. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 40 volt a max,de nem éreztem belőle semmit. Szülőszobán 70esek voltak,azt hittem belehalok. Szóval ebből nem vonnék le következtetéseket. Volt olyan kismama nst-n,akinek 100ig is felment és mondta,hogy jó tudni,hogy épp "fájása" van :)
2012. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szóval a kérdést pont azért tettem fel, hogy lássam, más ilyen korú kisamának milyen fájásai "szoktak" lenni, annak ellenére hogy ez változó és egyedi- De pont ezért mert már félidő óta bizonytalanság,hogy most akkor a kiirt időpont vagy elötte 2 hetes terhes vagyok, gondoltam talán ebből is kitűnik valami...

De akkor ezek szerint nem.

Az átlag 50-es fájások amiket a gép mért, én sem éreztem,az bosszantott,hogy az egész nap aktiv babám alig akart mocorogni pont akkor:)

2012. nov. 18. 05:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!