Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fotósorozat kb. mennyi idősen...

Fotósorozat kb. mennyi idősen babákról legkorábban? Ha házhoz jön a fotós és járna némi "zargatással".

Figyelt kérdés

Láttam már ilyen 5-7 napos babákról is.

Minél korábban szeretnénk!


2013. márc. 24. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Még valami:szerintetek pont azon a napon korai,amikor hazajövünk?
2013. márc. 24. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a fotóst!

Mi babáink 3 hetesek voltak, hamarabb szerettük volna, de picik voltak, addigra gyarapodtak még. (2350-nel születtek)

2013. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta,neki teljesen mindegy.Mondjuk meg mi,én aznap szeretném,amikor hazajövünk :)
2013. márc. 24. 22:05
 4/7 A kérdező kommentje:
A zargatást azt arra gondoltam,hogy ugye itt beállítások vannak,meg pakolgatás-öltöztetés-vetkőztetés,így-úgy fogjuk stb.
2013. márc. 24. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet már aznap is, ahogy hazaértek.

De ilyen korban még minek egy egész sorozat? Úgyis végig aludni fog. Lehet, hogy ki sem nyitja pont akkor a szemét.

Én inkább csináltatnék pár képet, majd néhány hónap múlva ismét, de igazi sorozatot csak akkor, ha a gyerek már maga is képes pózolni, végrehajtani az utasításokat, úgy 4-5 éves kortól.

2013. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én olyan 1 hónaposan csináltatnám.

Addig olyan kis gyűrött, sárga, csúcsos fejű volt, nem volt szép!

Utánna lett formás, szép bőrű!

2013. márc. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kislányomrol profi fotos kép most a bölcsiben készült ,karácsonykor ,adig mi magunk fotoztuk öt az is jó volt nekünk és a családnak.
2013. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!