Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aha eljön házhoz az orvos egy...

Aha eljön házhoz az orvos egy kisbabához, szoktak neki pénzt adni? Ha igen mennyit kb?

Figyelt kérdés
Persze tudom ingyen is elmegy,de érdekel hogy valaki szokott e.
2013. jan. 30. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen nem megy ki ingyen, van ahol meg is szabják, hogy 3-4e ft alatt nem megy ki.

Én adnék neki vmennyit....

Bár hozzánk sosem jött ki.. Csak amikor megszületett.

2013. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg volt és kihívtam akkor adtam neki 2000ft-ot.
2013. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én néha szoktam, 2000Ft-ot. De a múltkor 1 órára ígérte magát, és fél háromkor jött, akkor nem pl. adtam. Ő is kijönne ingyen, de kedvelem nagyon, és általában pontos, és alkalmazkodik hozzám:)
2013. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

A házi orvost ha kihívod, rendelés után megy ki, neki fizetni kell!

Az ügyeletet ha kihívod az van ingyen.

3-4-5.000 szoktunk adni.

2013. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

"A házi orvost ha kihívod, rendelés után megy ki, neki fizetni kell! "



Nem, nem KELL. Csak lehet. A házi gyermekorvos feladatai közé az otthoni beteglátogatás is beletartozik, nemcsak a napi két óra rendelés. INGYEN kell kimenjen. MÁs kérdés, hogy nyugodtan lehet neki adni, ez ugyanolyan, mint a többi hálapénz.

2013. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 5000 ft-ot adok.Itthon oltja,ha úgy van akár hétvégén is jön,bármikor lehet hívni a mobilján(este,hétvégén,ünnepnapon).Igaz,3 gyerek van,a legnagyobb 21 éves lesz,és azóta Ő a dokink.A kapcsolatunk mondhatni baráti(tegeződünk is).Ha valami kell,még nekünk is felírja.2 fiú+4 hónapos csajszi anyukája
2013. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Golan Trevize ***** válasza:
48%

Nekünk a védőnőnk azt mondta, hogy nem jön ki ingyen.

Ehhez képest alig pár órája voltunk otthon, amikor megjelent a gyermekorvos helyettese, hogy a gyermekorvos szabin van, ő jött megnézni a gyerekeket.

4-5 nap múlva felhívott a gyermekorvosunk is, hogy délután mikor jöhet ő is megnézni a gyerekeket.


Pénzt sosem adtunk (eszünkbe sem jutott), nem is tartunk otthon KP-t, és annyira váratlanul jöttek, hogy ha akartunk volna adni, akkor sem tudtunk volna elmenni felvenni pénzt.


Kávéval, innivalóval kínáltunk őket, de nem kért egyik sem.

2013. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
minimum 5000et adnék neki ha sokáig marad akkor többet, de szerencsére még nem volt rá szükség.
2013. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hazajöttünk a kórházból és akkor jött ki kétszer, akkor nem adtam, mert az kötelező volt neki. De mikor 1 hónapos státuszra kellett volna mennünk, csak én nem akartam bevinni még az egészséges rendelésre sem, és azért hívtam ki, akkor 3000-et adtam neki.

Illetve mikor úgy hívom ki, hogy épp be tudnánk menni a betegrendelésre, tehát nincs túl nagy baj, akkor is adok neki. Szerencsére még olyan nem volt, hogy be sem tudnánk menni, akkor nem adnék. Amúgy be szoktunk járni reggel időpontot kérek.

2013. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy ingyen is elmegy? A kiszállás egy + fizetős szolgáltatás.Fix. díja van és számlát is kapsz.
2013. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!