Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kapni ezeket a bébiétele...

Lehet kapni ezeket a bébiételeket Mo-n?

Figyelt kérdés

Pont ezet a kiszereést keresem, vagy is nem az íze, hanem a kiszerelése érdekelne.

[link]


Németországból utazunk haza, és sokat leszünk napközben úton, és ez a fajta kiszerelésü bébiételek sokkal jobb vinni, vissza zárni stb... Lehet kapni zöldségesben és gyümölcsösben is.


Aztán ez is érdekelne:

[link]

habár ez nem annyira jó, mert nem lehet vissza zárni.


Ha lehet kapni akkor hol? DM, Rossamnn, Müller.

Müllerben régen voltak a német kiszerelésü dolgok, de szeptemberben már se tápszert nem kaptam lányomnak az ittenit, és a bébiételek nagyrésze sem a német kiszerelésü volt már.



2013. márc. 25. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
A 2. tuti lehet kapni, több helyen is. Az első variációval még nem találkoztam, de nagyon praktikus.
2013. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Müllerben a Hippes bébiételekből nem a magyar, hanem a német termékkínálat van. Az igaz, hogy nincs minden, mert pl. húspép nincs az biztos. A 2. biztos, hogy kapható, olyat már vettem, de mintha az elsőt is láttam volna.
2013. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is úgy emlékeztem, hogy a másodikat már láttam.


Jó lenne az elsö, mert az pont egy üveges kiszerelésnyi mennyiség, és tényleg nagyon praktikus. A doboz utánna is használható, mert merev doboz. Az egész családnak viszem az öres dobozokat haza, abb tartanak mindenféle dolgokat.

Nagyon remélem valaki találkozott már ezzel a kiszereléssel otthon is, mert nem akarok olyan sokat cipelni. ìgy is muszáj vagyok az összes téli ruhát vinni, mert még havazik. :((((

2013. márc. 25. 09:46
 4/10 A kérdező kommentje:

Kettes: nem jársz véletlenül Müllerben a következö 1 héten belül?

Gondoltam felhívom a Müllert, de ha nincs nekik, akkor lehet össze keverik egy másikkal, pl a második képpel.

2013. márc. 25. 09:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Müllerben van Bebivita olyan kiszerelésben, mint az első képen
2013. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm, utolsó.
2013. márc. 25. 09:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, Bebevitából több ilyen fajta husis étel is van, mint az első linken.

Ugyan ilyen kerek műanyagdobozos gyümiset (banán-mangó-alma) Hipp-ben lehet venni a Müllerben az biztos, mert olyat szoktam venni.

A másodikat még nem vettem ebben az ízben, de azt is Müllerben szoktam.

2013. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mullerben van mindketto.
2013. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Müllerben van mindkettö,de bebevitának is van ilyen,kislányom is evett ilyeneket.
2013. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, akkor csak annyit viszek amennyi az útra kell.

Pelenkát sem viszünk meg egyéb nagy dolgot, majd mindent elsö nap a müllerben megveszünk.

2013. márc. 26. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!