Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Novalac 3...

Mi a véleményetek a Novalac 3 (1-3 év) vaníliás tápszerről?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó a kisfiam meginni semmilyen tápszert, és mivel a vaníliás tejpépet szereti gondoltam ezt még kipróbálom utoljára. Ha ez sem kell neki akkor feladom, nem erőltetem tovább a tápszert. Bevált valakinél ez a fajta? Mennyibe kerül kb.? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 25. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
En a novalacot hasznalom az elejetol,igy nem volt kerdes,h 1 eves kor utan is ezt adom. Nagyon szeretjuk... bar en napi 1 szer adom este,mert reggel tejet adok, igy 1 doboz 10-11 napig jo! Egyebkent 1980ft ert veszem.
2013. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy kifejezetten a vaníliástápszer érdekel Téged, arról nem tudok nyilatkozni, de Novalacot eszik a babám 1 hónapja és csak sajnálni tudom, hogy a kezdetektől nem ezt adtam neki. Nagyon Novalac párti lettem.
2013. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! Remélem az enyémnek is ízleni fog, mert már több pénzt én nem fogok tápszerre költeni. Ez lesz a negyedik fajta :-) Azt el is felejtettem megkérdezni, hogy hol lehet kapni, de gondolom csak gyógyszertárban.
2013. márc. 25. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, gyógyszertárban és valószínű rendelniük kell majd, a mi gyógyszertárunkban legalábbis soha nincs készleten.
2013. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!