Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Novalac AC tápszerről vélemény...

Novalac AC tápszerről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kislányom hasfájására már nagyon sok mindent kipróbáltunk(köménymagos tea,kamilla tea,infacol,colief,meleg pelenka a pocakra,meleg vizes pancsi,lábtorna,stb)de igazán semmi sem segített.Kipróbálnánk a Novalac AC-t.Széklete egyébként van rendesen,mindennap,csak a hasfájással van problémánk.Kinek vált be ez a tápszer?Nem lett tőle székrekedés,bukás,stb mellékhatás?
2012. aug. 15. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elejétől ezt használom a lányomnál! Bár én az IT-vel használom együtt, mert nekem kicsit megfogta a székletét az AC (lehet nálatok nem fogja) ! A hasfájás huss eltűnt, úgyhogy én a Novalac termékcsaládról csak jót tudok mondani!

2012. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:

Nekünk nagyon bevált, de kipattogott tőle. Humana Digest Plus-t kaptunk, ami hatásos volt, és nem pattagott ki tőle, de pár hét múlva megkapta a novalac maradékát és akkor már nem volt ilyen gond.


Abszolút jól oldódott, babám ette is, és talán enyhítette is (én még infacolt is adtam neki), így nem tudom azt mondani, hogy ez segített, mindenesetre megkönnyebbült! és mi is!

2012. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Hogy lehet együtt használni az IT-vel?Egyszer AC-t készítek,aztán IT-t?Vagy hogy csináltad?És a Novalac AC-t csak simán AC,vagy AC 1?Mert a patikában ezt kérdezték,hogy melyiket kérem,mi a különbség köztük?

2012. aug. 16. 08:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 16. 08:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sima AC-t használok, nem is tudtam, h van másik fajta! Én úgy használom, (5hós a lányom) hogy reggel tejpép, ebéd IT, uzsi IT, este AC! Előtte pedig Reggelre IT, utána AC aztán IT, aztán AC-vel zártam!
2012. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!