Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik a Levente név...

Hogy tetszik a Levente név nektek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem Levente, így a kisfiam más nevet kapott. Szerintem gyönyörű, dallamos, de mégis férfias név. Sajnálom, hogy ennyire gyakori lett, igen, ahogy valaki írta, már én is elcsépeltnek érzem, és ezt egy kicsit sajnálom is.
2013. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon szép név,kár hogy 12 egy tucat.

Baráti körben 5 kisgyereket ismerek ezzel a névvel.

amikor szültem sokáig bent voltunk, 4 x változott a szobatárs , mind a 4 Levente volt ....annyi hogy az egyik kisfiúnak volt második neve is.

2013. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a kedvenc fiú nevem volt, egy gyerekkori ismerős alapján korán eldöntöttem, hogy ezt a nevet szeretném majd adni a fiamnak.

Aztán a párom már rég leszavazta, még most tervezünk babát. Szóval én már lemondtam róla, meg nagyon gyakori is lett.

Ettől függetlenül nagyon tetszik!

2013. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon szép név.:)
2013. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
azért is kéne hogy gyakori legyen szerintem mert igazi magyar eredetű név. már annyi nem magyar eredetű van hogy meg sem lehet számolni
2013. márc. 27. 07:40
 16/16 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Nem tetszik. Benne van hogy vent.
2023. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!