Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék venni Pierre...

Hol tudnék venni Pierre Cardin PS682 vagy 692 VÁZAT?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a PS277 mózessá alakítható hordozó, ezt a fent említett két modell vázra lehet rácsatlakoztatni. Mivel a sportbabakocsi már megvan (Tesótól örökli), nem akarnék egy teljes babakocsi szettet megvenni, ezért keresem csak a vázat. Már próbáltam nézegetni olyan oldalakon, ahol használt babakocsikat hirdetnek, de CSAK váz nem volt. Ötletek, honnan tudnék egyet szerezni?

2013. márc. 25. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi is most vettük meg ezt a hordozót, nekünk ps682 van/volt. De a hordozóba beleszerettem és praktikus is.

Pontos választ viszont sajnos nem tudok, talán egy ötletem lenne.. esetleg ha egy pc szervízt megkeresel, hogy nem-e tudnának valahogy neked segíteni.. aukciós oldalakon nézted? esetleg valami olcsót megvenni ahol esetleg nem az egész szettet árulják? Bár gondolom nézted :(

Tényleg csak a szervíz jutott eszembe, ne haragudj :(

2013. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tippet, már rá is kerestem szervízre. Egyet találtam pesti címmel, holnap fel is hívom megkérdezni őket. Hát, már sztem minden oldalt néztem, de mindenhol szettben árulják, és a legolcsóbb is 30-35 e körül van (khmmm, hát ennyit nem adnék ki azért, hogy lényegében csak a vázat használnám). Őszintén szólva abban reménykedtem, hogy valahol ráakadok egy olyan darabra, ami már köbö 2-3-szor gazdát cserélt, hisz ennyi váltás után talán már nem minden része eladható, de hát eddig nem volt szerecsém. :( A Baby Zou egyik modellje is kompatibilis ezzel a hordozóval, de az is ennyi körül van. Azért még reménykedem, mert enélkül nem hiszem a hordozót megvennénk, hisz mit kezdünk akkor a hordozóval?!


Bocs, ha már írtál, letámadhatlak kérdéseimmel a hordozóval kapcsolatban? Tényleg lehet menet közben is mózessá alakítani? Már úgy értem gyakorlatban is ki tudtátok próbálni, nem ébreszti fel a kicsit? Ha mózessé van kinyitva, akkor is egyensúlyban van, és "könnyű" vinni? Megköszönném, ha még ezekre válaszolnál. :)

2013. márc. 26. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Még élesben babával nem tudtuk kipróbálni, mert még van pár hetem a kicsi megszületéséig. :) Viszont itthon megnézegettük rendesen. Viszont kb úgy tudnám leírni mintha a sportülést hátraengednéd. Szerintem ha óvatosan csináljuk akkor nem ébreszti fel a kicsit. Van benne szűkítő, jól ki van párnázva, azt később ki lehet venni. Az alján van egy tartó valami ami egyébként nekünk a pc 682 eredeti mózesén is van alul és be kell akasztani a vázba így marad teljesen stabil és nem billeg egyáltalán.
2013. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak most nézem, hogy a felét kihagytam a válasznak :)

Ha esetleg kézben szeretnéd/szeretnétek majd vinni akkor azért készülj fel, mert bár nem olyan nehéz de gondolom babával azért nem olyan könnyű, de rövid távokon kibírható szerintem.


Próbáltam keresgetni én is neked, de én is csak szettben láttam 30 ért, és ha még a hordozót el is tudod adni még mindig ott van a mózes.. viszont egy oldalon mintha láttam volna olyan kombinációban hogy hordozó és sportrész.. még talán egy olyat lehetne megvenni valami olcsóbbat, aztán a hordozót megpróbálni eladni, de ettől még mindig marad egy sportülésed :( (bocsi csak próbáltam ötletelni)

2013. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat! :)


Hát, a kézbenvitel nem opció, mert van egy igencsak aktív 2,5 évesem, ezért csak akkor vesszük meg ezt a hordozót, ha találok valami (anyagilag is) elfogadható megoldást a vázra. Már gondolkodtam azon, hogy a hordozót megveszem használtan (bár akkor is csak 5e-rel vagyok beljebb), és megveszem a babakocsit hordozó nélkül, de még így is 45 körül lenne, férjem kitérne a hitéből. :S Bár a babakocsit később el tudnám adni a hordozóval együtt, csak ez tudom, hosszabb időt is igénybe vehet. Ráadásul használtan csak pirosban találtam a hordozót, én meg rózsaszínben szeretném! Ahh, szóval nem egyszerű. Töröm még a fejem, majdcsak kitalálok valami okosat. :)

(Ja, szervíz felhívása holnapra tolódott, mert ma öszzejött egy-két dolog. :S)

2013. márc. 27. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!