Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg, hogy kapjak...

Hogy oldjam meg, hogy kapjak kismama bérletet Bkv-hoz? Albiba élünk és a tulaj nem enged bejelentkezni.

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be máshoz, rokon, barát, stb.
2013. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs itt senkim,mert most költöztünk fel
2013. márc. 25. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor sehogy.
2013. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az h nem engedi meg? És ha beteg leszel? Erre nem gondol? Én eddig mindenhová bejelentkezhettem, nem is volt kérdés, hogy aláírja-e a papírt.
2013. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Én 15 évig albérleteztem Pesten és egy főbérlő sem engedte meg. nekünk az ingyen parkolás miatt lett volna fontos, de akkor sem...
2013. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, lehet én vagyok ekkora befolyással az emberekre, de nekem egyszer nem mondták azt, hogy nem jelentkezhetek be (ideiglenes lakcímre gondolok). A parkoláshoz tudom hogy állandó kell, ami a forgalmiban is benne van, nyilván azt nem engedik meg, én sem engedném. Azóta már elköltöztünk pestről, úgyhogy meg kell kérdezzem, hogy a kismama bérlethez ideiglenes lakcím elég vagy állandó pesti lakcím kéne?
2013. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát, én úgy tudom, h minden ilyesmihez lakcímkártyával kell igazolnod, h jogosult vagy rá, azt meg csak akkor kapsz, ha állandóra jelentkezhetsz be. ezért bonyesz. ideiglenest nekünk is adtak volna, az nem nagy kunszt, csak pont semmit nem lehet vele elintézni :-(
2013. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!