Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi nagyszülőkről?

Figyelt kérdés

2 hónapja már hogy megvan a babánk, de még csak egyszer jöttek el megnézni a picit, meg a kórházban látták egyszer.

Nem szeretnek eljárkálni otthonról, s elvárták volna hogy húsvétkor mi vigyük a babát, busszal, mivel kocsink nincs. Nekik van, nekünk viszont átszállással kellene utaznunk, bár 30 km-re laknak, a két busz között lenne egy óra várakozási idő. Páromnak megmondtam, hogy nem fogjuk vinni a 2 hónapos kicsit, ne a gyerek utazzon ha látni akarják, ő közölte a szüleivel, akik nagyon nehezen értették ezt meg. Engem szörnyen elkeserít, hogy ennyire nem érdekli őket az unokájuk, s párom is bevallotta, hogy neki is fáj, de nem erőltetheti


2013. márc. 25. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mi is ilyesmi cipőben járunk.

Gyerekem 6honapos az első egy hétben mindennap itt volt azóta 3x voltak megnézni az unokajukat.

Mi visszük el 2-3 hetente.

Most megfogadtam amíg ők nem jönnek mi sem visszük el.

Ez nem így működik


Én a helyedben nem vinem el a picit.

2013. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szomorú, de nem lehet mit tenni.
2013. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az én anyosomek még egyszer sem látták az unokájutat pedig már 10 hónapos.de ez egy másik történet:(a te anyosodek meg buták.ha nem kíváncsiak a kisunokara sajnálom őket:(
2013. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az én fiam 14 hónapos, a nagyi 1-szer jött el megnézni. Néha én viszem hozzájuk.
2013. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
annyit még hozzá tennék hogy nem öreg nagyszülőkről van szó. 43 és 50 évesek
2013. márc. 25. 21:16
 6/18 anonim ***** válasza:
Anyósomék a 2 év alatt egyszer jártak nálunk, amikor 8 hetes volt a kicsi. Utána mi vittük, de legkorábban 4 hónaposan. 300 km az út, előbb én megmondtam, hogy nem viszem. Eleinte nagyon rosszul esett nekem is, aztán megszoktam, hogy ők ilyenek. Időközben egyedül maradtam a kicsimmel, a férjem elköltözött, de így is azért néha elviszem a nagyszülőkhöz a kicsit. De sokkal ritkábban, mint régen, és most megint rossz, hogy a köztes időben sem akarnak jönni. Most is megígérte anyós, hogy jönnek a névnapjára, persze nem, szegény gyerek meg tök várja őket. :/
2013. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
olyan érdekes, hogy sokszor a férfiak szülei ilyenek, én is így voltam apum felőli nagyikkal
2013. márc. 25. 21:22
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha van kedved olvass bele ebbe, az én kérdésem volt. A lényeg, hogy nálunk is ezt csinálja az anyósom, de csak a mi gyerekünkkel. A lánya gyerekeihez rendszeresen jár. Ami engem a leginkább megdöbbentett, hogy egy-két hozzászóló szerint az normális, hogy jobban szereti a lánya gyerekeit, mint a fia gyerekét.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

2,5 éves a kislányom.

Az anyósom 3x látta(az én szüleim sajnos már nem élnek).

Egyszer a kórházban(szeptemberi baba),egyszer mi vittük novemberben(2 hónapos korában),és ugyan azon év karácsonyán.(3 hónaposan).Azóta felé sem néztek, pedig havonta itt mennek el az utcánk aljában másik unokáikhoz.

Szomorú, de ez van.

Hozzánk már ne is jöjjenek, ezt megbeszéltük a párommal.

2013. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem gondoltak hogy ennyien vagyunk hasonló cipőben
2013. márc. 25. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!