Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fürdessem, hogy ne...

Mikor fürdessem, hogy ne legyen nyűgös? 4 hónapos

Figyelt kérdés
Eddig nagyjából fél8-8 körül fürdettünk,de vhogy mindig úgy jön ki,hogy nagyon fáradt már,nem is eszik szinte egyáltalán,csak sír.Így is kel még éjjel 2x-3x és minél előbb teszem le,annál hamarabb.Ha 6kor fürdetném,tuti felkelne még többször.Arra gondoltam,hogy kitolom a fürdetést 9-re,mert akkor tud még aludni egy rövidet előtte.Az már késő?Szerintetek?
2013. márc. 26. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam nemsokára 5 hónapos. Nekünk a fél 7-es fürdetés vált be. Általában fél 7 és 7 között szoktunk fürdetni, legkésőbb 8-kor már alszik. A jobb napokon egyszer ébred 3 körül.

A 9 lehet már késő, bár ha ti is éjjeli baglyok vagytok és nektek nem fárasztó..

2013. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is szívesen megfürdetném fél 7kor,de akkor tuti kelne már 10 körül,2 körül,5 körül és 8-kor.Az kicsit sok,nemde!?Ezért gondolkodom a későbbi időpontban,ha már változtatni kell.Egyébként mindig fekszünk le mi is a baba lefektetése után max. 1 órával.
2013. márc. 26. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is fél nyolckor fürdetünk, de az én lánykám alszik előtte fél hat- hattól hétig. Így nem nyűgi fürdetéskor és fél kilenckor már alszik is. Egyébként alszik egyszer de. órát- másfelet és du. két órát kb. Az éjszakát átalussza, mióta tejpépet is kap este a szopi mellé. A Te babád hogyan alszik napközben?

Üdv, egy 5 ès fél hós baba anyuja

2013. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő alszik napközben 4x,felébred-eszik-játszunk,maximum 1,5 órát bír ki ébren és alszik 1-1,5 órát.Mindig 6 körül ébred,viszont akkor már nem teszem le fürdés előtt és nem bírja hisztike nélkül,sztrájkol,nem eszik...
2013. márc. 26. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem késő, én eleinte este 10 körül tudtam csak megfürdetni. Majd amikor már éjjel is aludt, nem néztem az időt, az utolsó evés előtt fürdik azóta is, legyen az bármikor. Bár most lesz óraátállítás vasárnap. Szóval 10kor már 11 lesz. :)
2013. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem kipróbáljuk ma ezt a fél 9 -9 közötti pancsit.Aztán,ha megy akkor vasárnaptól fél 10...ez van,hátha így kimarad az esti parádé. :)
2013. márc. 26. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy a babák 20:00 és 21:00 között tudnak a legkönnyebben elaludni. Ugyhogy én 19:00 után szoktam fürdetni, de azért mert ő fürdés után kicsit felélénkül, nem elálmosodik. Igy kb. 9körül már le is fektethetem aludni, addigra viszonylag elfárad. Éjjel max.2x kel fel, de van, hogy csak 1x, leteszem 9kor és csak reggel fél5-kor ébred.
2013. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!